Greutate anvelope - Forum HotHatches
Random logo image... Refresh for more!

Bine ai venit vizitatorule. Te rugam sa alegi una din optiunile de mai jos:
( AUTENTIFICARE | INREGISTRARE )


Collapse

> Forum HotHatches Information

Latest News And Announcements!
Latest News
Avem stickere facute, gasiti la Bambu!
Gasiti mai multe detalii despre stickere Hot Hatches aici!
Daca aveti probleme cu inregistrarea , dati un mail la iancu_florin2005@yahoo.com!
Announcements
Pentru a afisa un film de pe youtube trebuie sa dati click pe "Adauga:YouTube" care e in stanga jos,iar in text puneti tot ce vine dupa "v=" in link.
Daca un post nu este acolo unde il stiati inseamna ca era offtopic si este in Chat room HotHatches
2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
Greutate anvelope
rex
mesaj Feb 3 2012, 05:46 PM
Trimis la #21


Stage 5
*****

Grup: Moderator
Postari: 1,520
Inregistrat pe: 14-October 10
Din: Cluj-Napoca
Membrul Nr.: 796
Masina Personala:Golf 5 1,4 TFSI



Foarte tare!


--------------------
VW Golf V GTSport 1.4 TFSI, Sunset red, 2 doors: RLine Rear Valance | RLine Front Valance | RLine Bumper Vents | RLine Tail lights | Kerscher Front Fenders | Votex Rear Spoiler | GTI Multi Function Steering Wheel | GTI Pedals | Mk 7 GTD gearstick | Mk 6 GTI chrome switches | R32 highline instrument cluster | RCD 510 radio | Mk 6 Climatronic | Recaro Pole Position Bucket Seats | Schroth Clubman II asm Seatbelts | OEM Shark Fin Antenna | K&N 57s-9500 Cold Air Intake | NGK Iridium IX Spark Plugs | Porsche Cayman Front Calipers | Brembo Custom J Hook Rotors | Pagid RS-29 Front Pads | Audi TTRS Brake Vents | GTI Rear Brakes | Ferodo DS2500 Rear Brake Pads | HEL Front and Rear Brake Lines | Motul RFB 660 Racing Brake Fluid | Bilstein PSS10 Coilovers | H&R sway bars 26mm front/24mm back | Volkswagen Racing lower engine mount | Audi TT Suspension Lower Arms | Motul 300V Engine Oil | BBS VZ 032 8x17 Rims with Goodyear Eagle F1 Assymetric 2 225/45 Tyres (street) and Team Dynamics Pro Race 1.2 8x17 Rims with Michelin Pilot Sport Cup 2 225/45 Semislicks (track) | Wiechers-Sport Roll Bar | Revo Technik Stage 1 Software| Revo SPS PRO

Go to the top of the page
 
+Quote Post
RollerMAN
mesaj Feb 3 2012, 05:48 PM
Trimis la #22


Stage 5
*****

Grup: Moderator
Postari: 2,497
Inregistrat pe: 8-June 09
Din: Bucuresti
Membrul Nr.: 87
Masina Personala:-



Da, mi se par super tari preturile, iar la dimensiunea care ma intereseaza pe mine costa 147 de dolari bucata...dar acum sunt curios si cat mai costa transportul + taxele vamale.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eNorel
mesaj Feb 3 2012, 07:36 PM
Trimis la #23


Stage 3
***

Grup: HH Racing Team
Postari: 203
Inregistrat pe: 8-March 10
Din: Brasov
Membrul Nr.: 567
Masina Personala:Focus RS Mk2 2009



Ne bagam sa luam mai multi un lot de caucioace ? Ne avantajeaza cumva la transport ?
Preturile sunt f bune si m-ar interesa si pe mine
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DeN1grator
mesaj Feb 4 2012, 02:41 PM
Trimis la #24


Stage 4
****

Grup: Member
Postari: 295
Inregistrat pe: 20-April 10
Din: Sibiu
Membrul Nr.: 628
Masina Personala:'09 Honda Civic TYPE-R, Championship White



Si pe mine, vreau Federaluri si tot asa numai peste balta am gasit dimensiunile potrivite...daca se organizeaza ceva ma bag.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eNorel
mesaj Feb 4 2012, 05:12 PM
Trimis la #25


Stage 3
***

Grup: HH Racing Team
Postari: 203
Inregistrat pe: 8-March 10
Din: Brasov
Membrul Nr.: 567
Masina Personala:Focus RS Mk2 2009



Am incercat cu livrare in Romania, dar costa mai mult livrarea decat gumele

Mituc, daca ai mai luat de la ei poate ne spui cum se procedeaza
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Danny_3MPS
mesaj Feb 4 2012, 05:44 PM
Trimis la #26


Stage 3
***

Grup: Member
Postari: 196
Inregistrat pe: 30-April 11
Din: Bucuresti
Membrul Nr.: 1,746
Masina Personala:3 MPS Mk2



Si eu am nevoie de cauciuri, tot incerc sa ma pup cu niste 888-uri... Prea le lauda lumea (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)




--------------------
Black 2.3DISI T 3MPS Mk2
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mituc
mesaj Feb 5 2012, 11:11 AM
Trimis la #27


Stage 5
*****

Grup: Senior Member
Postari: 1,235
Inregistrat pe: 18-May 09
Din: Iasi
Membrul Nr.: 44
Masina Personala:Turbocharged Vaca



CITAT(eNorel @ Feb 4 2012, 04:12 PM) *
Mituc, daca ai mai luat de la ei poate ne spui cum se procedeaza


http://atlasshippingltd.com/1_transport_ro1.php

CITAT(Danny_3MPS @ Feb 4 2012, 04:44 PM) *
Si eu am nevoie de cauciuri, tot incerc sa ma pup cu niste 888-uri... Prea le lauda lumea (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)


Danny, r888 poti lua de pe la noi, se gasesc pe toate drumurile, nu-s deloc greu de gasit. Eu as fi luat pneurile din Romania sau Europa daca michelin le-ar fi produs pe alea de care am eu nevoie si intr-una dintre cele mai uzuale dimensiuni pentru hot hatchuri. Deci daca gasesti un pneu pe la noi nu se merita in absolut nici un caz sa apelezi la variante de peste ocean. Esti in prima faza orbit de pretul mic pe care-l au pneurile acolo, insa cind te trezesti cu ele in fata casei si te uiti la factura pentru transport si taxe deja te intrebi daca nu cumva ai uitat cit fac 1+1 de ai facut o asemenea greseala. 4 pneuri au binisor spre 50 de kile cu tot cu ambalaje si chestii.


--------------------
Unicorn Car Owner
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 Utilizator(i) vizualizeaza acest topic (1 Vizitatori si 0 Utilizatori ascunsi)
0 Membrii:

 

Versiunea Lo-Fi Astazi este: 28th March 2024 - 12:26 PM