Inchirieri Auto Romania - Forum HotHatches
Random logo image... Refresh for more!

Bine ai venit vizitatorule. Te rugam sa alegi una din optiunile de mai jos:
( AUTENTIFICARE | INREGISTRARE )


Collapse

> Forum HotHatches Information

Latest News And Announcements!
Latest News
Avem stickere facute, gasiti la Bambu!
Gasiti mai multe detalii despre stickere Hot Hatches aici!
Daca aveti probleme cu inregistrarea , dati un mail la iancu_florin2005@yahoo.com!
Announcements
Pentru a afisa un film de pe youtube trebuie sa dati click pe "Adauga:YouTube" care e in stanga jos,iar in text puneti tot ce vine dupa "v=" in link.
Daca un post nu este acolo unde il stiati inseamna ca era offtopic si este in Chat room HotHatches
 
Reply to this topicStart new topic
Inchirieri Auto Romania, preturi, masini, conditii etc.
Nicky
mesaj Dec 5 2010, 01:32 AM
Trimis la #1


Stage 5
*****

Grup: Senior Member
Postari: 766
Inregistrat pe: 15-May 09
Din: Dublin vs. Bucharest
Membrul Nr.: 24
Masina Personala:Seat Cupra '09



Are cineva informatii despre firme de inchirieri masini in Bucuresti. Ma intereseaza ceva diesel (1400 - 2000 cmc) pentru perioada sarbatorilor, ceva mic/mediu (Ford Fiesta / Renault Megane etc.) si pana in 35 euro pe zi (toate taxele incluse) + garantie (aprox. 100-300 euro), intre 25 Dec 2010 si 02 Ian 2011 (9 zile). E prea scump sa aduca brother masina la Bucuresti si apoi sa o ia inapoi, plus ca acum e echipata cu anvelope de vara si in perioada respectiva cred ca e cam riscant (frig / zapada).

Daca a testat cineva sau are prieteni care au folosit serviciile unei companii serioase si ieftine de inchirieri din capitala, sa imi spuneti si mie, va rog. Multumesc!

P.S. Am gasit de inchiriat Ferrari si Maserati cu 700 si 500 Euro/zi, dar sunt in afara bugetului (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) si prea joase (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)


--------------------
KIP - the Orange Cupra 2.0 RS 2+
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nicky
mesaj Jan 12 2011, 07:13 PM
Trimis la #2


Stage 5
*****

Grup: Senior Member
Postari: 766
Inregistrat pe: 15-May 09
Din: Dublin vs. Bucharest
Membrul Nr.: 24
Masina Personala:Seat Cupra '09



Pentru vacanta de iarna, am gasit un Logan 1.4 MPI de la www.rentacarkapitolium.ro, o firma prezenta in cateva orase din Romania, printre care si Bucuresti si Ploiesti. Masina a costat 24 Euro pe zi (TVA inclus) si garantia a fost de 200 Euro (am primit-o inapoi integral la returnarea masinii).

Nu are rost sa mai spun ca am iesit foarte bine la capitolul consum, cat despre alte capitole (e.g imagine sau cine sunt eu in fatza mea), putin ma intereseaza. M-am plimbat si cu RATB (o statie - full blat) in perioada respectiva, niciun stress (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Sper sa ajute pe viitor relatarea asta. Mai sunt muuuuulte firme pe net, dar unele cu masini jalnice (estetic si mecanic), fie ele si de producator bun.


--------------------
KIP - the Orange Cupra 2.0 RS 2+
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Utilizator(i) vizualizeaza acest topic (1 Vizitatori si 0 Utilizatori ascunsi)
0 Membrii:

 

Versiunea Lo-Fi Astazi este: 12th May 2024 - 02:00 PM