Supraveghere video - Forum HotHatches
Random logo image... Refresh for more!

Bine ai venit vizitatorule. Te rugam sa alegi una din optiunile de mai jos:
( AUTENTIFICARE | INREGISTRARE )


Collapse

> Forum HotHatches Information

Latest News And Announcements!
Latest News
Avem stickere facute, gasiti la Bambu!
Gasiti mai multe detalii despre stickere Hot Hatches aici!
Daca aveti probleme cu inregistrarea , dati un mail la iancu_florin2005@yahoo.com!
Announcements
Pentru a afisa un film de pe youtube trebuie sa dati click pe "Adauga:YouTube" care e in stanga jos,iar in text puneti tot ce vine dupa "v=" in link.
Daca un post nu este acolo unde il stiati inseamna ca era offtopic si este in Chat room HotHatches
Supraveghere video
Mituc
mesaj Nov 25 2012, 08:49 PM
Trimis la #1


Stage 5
*****

Grup: Senior Member
Postari: 1,235
Inregistrat pe: 18-May 09
Din: Iasi
Membrul Nr.: 44
Masina Personala:Turbocharged Vaca



Pentru cei care aveti problme cu diversi idioti cu 0 respect sau, mai mult, ora pentru munca si bunurile altora, aruncati o privire aici: http://dashcamtalk.com/dash-cam-comparison/ . Am decis sa creez acest topic cind am vazut ce i s-a intimplat colegului cristimcz din Cluj.

Va recomand ceva care sa fie alimentat in continuu si sa aiba si parking surveillance mode, ca sa inceapa sa faca poze cind e masina lovita sau ceva (ma rog, va incepe s-o ia razna cind ploua afara sau ceva, dar asta e). Cam toate sint HD (va recomand ITB-100HD, finevu CR-500, etc, alegeti dupa gusturile si disponibilitatea voastra de a investi in asa ceva) deci bornaul animalelor se va vedea destul de bine in poze incit sa puteti merge cu el la politie sau sa le dati unor altor "baieti" care sa-l intrebe in numele vostru care-i miscarea.

Nu alegeti dintr-alea cu display LCD sau alte trasnai, sint prea vizibile si incep sa creasca posibilitatea de a va da cineva cu ceva in geam sa va ia camera in sine.

Ah, si majoritatea fac niste filme destul de faine in mers, mai ales Finevu CR-500 cu valori de acceleratie G pe toate cele 3 axe, pentru atunci cind va destrabalati pe circuit sau pe drumuri virajate cu putin trafic (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)


--------------------
Unicorn Car Owner
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Rapsunsuri
dodo ionut
mesaj Jan 7 2013, 03:47 PM
Trimis la #2


Stage 3
***

Grup: Member
Postari: 162
Inregistrat pe: 7-October 11
Din: constanta
Membrul Nr.: 3,236
Masina Personala:Renault Clio 182



si eu as fi vrut o camera mai filmez cate ceva pe drum mai ales la cate s-au intamplat pe langa mine cred ca ieseau niste filmulete mijto! chiar zilele trecute un evo 8 in brasov a facut putin show din greseala cu fum din roti (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ) nu avea abs
Go to the top of the page
 
+Quote Post



Reply to this topicStart new topic
5 Utilizator(i) vizualizeaza acest topic (5 Vizitatori si 0 Utilizatori ascunsi)
0 Membrii:

 

Versiunea Lo-Fi Astazi este: 29th March 2024 - 12:16 AM