Ajutor - Cauta - Membrii - Calendar
Versiune Completa: Clio R.S. “Ange & Démon”
Forum HotHatches > HotHatches General > Stiri Auto HH
BSH
Si inca o varianta interesanta biggrin.gif

http://www.autoexpert.ro/Stiri/Un-Clio-dia...%AEnger/1338/1/
Rico
666 bucati! Au innebunit astia de la Renault!
BSH
\m/ \m/
Mituc
Ah, speram sa-i fi pus o morisca pe undeva pe traseul de admisie ca sa se apuce sa umileasca porsche-uri si alte trasnai cu pretentii...
BSH
Pai o sa aiba morisca dar la generatia urmatoare biggrin.gif totusi cam greu de umilit porsche`uri cu un 2.0 aspirat sau un 1.6 T
Rico
spune-i asta lui felix, chit ca ...under the bonnet nu mai este aspirat Big Grin.gif
Rius
Depinde acum ce porsche-uri.....na un boxter stock de 2.7 deja ii rup fashu' ...dar Ghita(porsche rosu de BH), de exemplu, va bate 10 generatii de rs-uri de acum incolo biggrin.gif

Oricum referinta acum in materie de masina de umilit nu mai este porsche, ci gtr.
Rico
ohh domnu rius rupem fasuri la porsche-uri? tongue.gif
Mituc
Nu era vorba de acceleratii ci de ce poate sa faca pe circuite strinse si tehnice. Cu o idee mai multa forta in acceleratii, pe linga manevrabilitatea foarte buna, deja se complicau statisticile. Si asa clio 3RS e mai bun decit prevede legea.
Rius
@Mituc nici eu nu m-am referit la acceleratii, da mai e pana le punem pe aceeasi treapta porsche-reno

@rico - eu ce sa le fac daca "baga benzina proasta" biggrin.gif
Versiunea Lo-Fi. Pentru a vedea versiunea completa cu mai multe informatii, te rog Apasati aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.