Ajutor - Cauta - Membrii - Calendar
Versiune Completa: Te-am vazut... te-am flash-uit
Forum HotHatches > HotHatches General > Te-am Vazut !
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
RollerMAN
mah tu ma urmaresti? smile.gif)
iovivali
Acolo lucrez tongue.gif Vazut si salutat cu Ana si Sabin biggrin.gif
RollerMAN
Ah pai e bine ca stiu atunci...data viitoare o parchez direct in spalatorie... laugh.gif
iovivali
Lucrez la IDM nu la Wizards laugh.gif
antonio74
la IDM ? la fix ...sa jucam o bila tongue.gif
RollerMAN
Pai daca lucrezi la idm poate ma rezolvi si pe mine cu un loc d parcare ca din cand in cand se mai gaseste cate un gigel de portar sa imi spuna ca nu am voie sa parchez acolo daca nu sunt membru...si e chiar nasol cu parcarea in zona aia la pranz...btw cred ca ti-am vazut masina cand am plecat in seara asta de acolo smile.gif
Sabin
Vorbit si salutat cu domnul Vali plus Ana si Horia. Avem pila tari la IDM
maryusdanyel
Vazut azi Darian pe 1 mai cu ale lui manusi albastre.Ieseau in evidenta mai rau decat masina smile.gif
fitze
CITAT(iovivali @ Jul 14 2009, 09:04 PM) *
Acolo lucrez tongue.gif Vazut si salutat cu Ana si Sabin biggrin.gif



Vazut masina lui iovivali zilnic in curte la IDM. Nu stiu ce tot face pe acolo...
rocsana_cs
Am vazut azi un C4 VTS la Semanatoarea. biggrin.gif
Alex
vazut astazi in otopeni fiesta ST cu stickere parcat smile.gif

salut aici
Sabin
Diseara o sa vad multe HH de la noi pe Academie si Kiseleff.
RollerMAN
Esti clarvazator mai nou? laugh.gif
Sabin
Nu ! SUnt doar bine informat!
RollerMAN
Ah deci stiam eu...lucrezi la SRI laugh.gif
iovivali
CITAT(RollerMAN @ Jul 15 2009, 01:12 AM) *
Pai daca lucrezi la idm poate ma rezolvi si pe mine cu un loc d parcare ca din cand in cand se mai gaseste cate un gigel de portar sa imi spuna ca nu am voie sa parchez acolo daca nu sunt membru...si e chiar nasol cu parcarea in zona aia la pranz...btw cred ca ti-am vazut masina cand am plecat in seara asta de acolo smile.gif


Pentru ca e o parcare privata o pot folosi doar clientii...Normal daca tu ti-ai lasat bestia si ai iesit pe poarta pe jos,nea Gigel isi face datoria biggrin.gif
RollerMAN
pai sunt si eu client....ocazional laugh.gif
antonio74
CITAT(alexandru @ Jul 16 2009, 07:11 PM) *
vazut astazi in otopeni fiesta ST cu stickere parcat smile.gif

salut aici



salut smile.gif
julyan86
Domnu Sabin ... mai stati domne si pe acasa ca va vede lumea si asta nu da bine ... la C.V. huh.gif Salutari si pe aici ca in trafic nu am avut timp ca eram pe contrasens ( pe partea cu radarul ) pe magheru' ( unde vezi Doamne e toata lumea buna laugh.gif biggrin.gif )
ronnie
ca veni vorba de intalnit cu domnu' Sabin, ne-am intalnit cu Sabin miercuri, pe la o ora, mai pe seara, la Unirii. te-am flashuit si claxonat, Sabine, dar erai concentrat foc la condus biggrin.gif
Sabin
Va salut cu respect. Sunt concentrat ca iar facui update la soft cu ceas de boost acum si AFR.
La unirii tot timpul sunt atent , ca unele blonde in opel astra GTC nu au treaba cu benzile de mers.

Iulian trebuia sa iesi pe geam, chiar daca era radar. Te vedem eu. Data viitoare baga claxon , sari scoarul, faci tu ceva.

Lumea buna pe Magheru da da sigur tongue.gif.
bogdan_wrc
Nicky, erai in seara asta pe la 7 parcat pe marginea parcului ala Moghirosi? am vazut un cupra orange...
robi_zet
Razvan (honda civic 2.2 cdti) vazut de 2x azi. odata la real vitan pe la 10 30, apoi la dristor pe la 11, flash-uri, iesit pe geam nimik smile.gif
ssst
M-am trezit cu agh langa mine la semafor salutandu-ma. N-o cunosteam,asa ca in prima faza am crezut ca vrea sa ma agate laugh.gif(vrabia malai viseaza). Apoi am avut o presimtire ,si ca sa nu fac vreo boacana am intins putin capul sa vad ce masina are....am vazut GTC ....am procesat repede si mi-am dat seama ca este colega noastra de club.
Scuze agh rolleyes.gif
Darian
Daca afla nevasta iti ia cheile de la ST tongue.gif
bambu
Am vazut masina Laviniei pe Mosilor ieri parcata pe la 12:00.
RollerMAN
vazut masina lui sabin azinoape pe magheru, era si sabin inauntru...dar in dreapta laugh.gif
robi_zet
vazut in fiecare zi masina lui florin caractere pe langa strada alunelului sau cum se numeste ca nu sunt sigur
ronnie
Vazut azi una bucata Fiesta alba cu dungi albastre, pe Mircea Voda, inainte de intersectie cu Unirii pe la 5 fara ceva pm. Careva de pe-aici?

Ah, sa nu uit: vazut Dr. Felix pe la 7, la o anumita spalatorie. Inspectat masina, inspectat short shift, placut finisaje si confort smile.gif. Sa-ti traiasca Silviu biggrin.gif!
Uzzy77
ronnie ai trecut azi pe la 15:45 pe maniu....intersectia cu apusului yo stateam la semafor sa fac stanga si tu te-ai dus inainte....cred ca tu erai
Dr.Silviu
CITAT(ronnie @ Jul 27 2009, 10:47 PM) *
Vazut azi una bucata Fiesta alba cu dungi albastre, pe Mircea Voda, inainte de intersectie cu Unirii pe la 5 fara ceva pm. Careva de pe-aici?

Ah, sa nu uit: vazut Dr. Felix pe la 7, la o anumita spalatorie. Inspectat masina, inspectat short shift, placut finisaje si confort smile.gif. Sa-ti traiasca Silviu biggrin.gif!



Iarasi, acel "Dr.Felix" Confused.gif

edit moderator: felix, felicis (latina)=fericit, ca substantiv (si in constructia de mai sus) inseamna Fericitul smile.gif, sorry daca te-a deranjat
bambu
Vazut azi cupra orange B .. KIP pe Grigore Alexandrescu.
George
vazut in pipera un RS cu FEU la numar ...
ronnie
L-am salutat azi pe Tudor la volanul Peugeot-ului 207 RC B xx EMO pe Dorobanti, imediat dupa piata smile.gif
Lavinia
Salutat asta seara pe Daniel la Victoriei biggrin.gif
ssst
Care seara,ca era noapte spre dimineata rolleyes.gif
B 83 FEU
CITAT(George @ Jul 28 2009, 08:34 PM) *
vazut in pipera un RS cu FEU la numar ...



in pipera : eu, eu!
salut!
RRal
vazut aseara prin victoriei pe sabin cand dadea ture..dar cred ca asta face zilnic smile.gif
Sabin
Nu eram eu smile.gif tongue.gif
Sabin
Vazut una bucata TT alb, cu un capusor mic la volan smile.gif. Locatia = Romana.
Alex
una bucata sabin pe magheru inainte de mc donald's din romana. flash ... nimic smile.gif
Sabin
Nu eram eu la volan tongue.gif
Alex
am inteles smile.gif
RRal
CITAT(Sabin @ Jul 30 2009, 02:10 AM) *
Vazut una bucata TT alb, cu un capusor mic la volan smile.gif. Locatia = Romana.


sa inteleg ca eu eram laugh.gif
George
unde parchez eu , la prietena mea , vad un focus ST portocaliu cu BLI la numar , se simte careva ? smile.gif
Sabin
Vazut multa lume aseara la Casa Poporului ora 21. Nu am inteles ce se intampla acolo, dar am ramas impresionat.
Nicky
QUOTE (bogdan_wrc @ Jul 19 2009, 11:38 PM) *
Nicky, erai in seara asta pe la 7 parcat pe marginea parcului ala Moghirosi? am vazut un cupra orange...

Nope, Bog, it wasn't me! Eram sa iau ulei de masline de la greci in perioada aia tongue.gif

QUOTE (bambu @ Jul 28 2009, 05:31 PM) *
Vazut azi cupra orange B .. KIP pe Grigore Alexandrescu.

Acolo parchez, acolo muncitoresc! salutari, bambu! Iar am plecat din tara pentru doua luni. Sporuri!
PCA
Sabin + un typer r, aseara pe magheru biggrin.gif
Sabin
Da noi eram smile.gif
Shy
Ronnie ieri pe Mosilor cu Eminescu pe la 19.30 cred ... eram pe jos iti admiram masina. Mi-a parut foarte silentioasa ...
Versiunea Lo-Fi. Pentru a vedea versiunea completa cu mai multe informatii, te rog Apasati aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.