Ajutor - Cauta - Membrii - Calendar
Versiune Completa: Te-am vazut... te-am flash-uit
Forum HotHatches > HotHatches General > Te-am Vazut !
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
bambu
Beetel-uri albastre nu aveam, este doar unu gri.
Alex
CITAT(Sabin @ Feb 25 2010, 03:52 AM) *
Da doar pe Orlando ca pe restul nu ii bagi in seama.


nu am dat noroc cu tine ? si l-am salutat pe alex ?

altcineva nu mai era cand am venit eu ...
mai tarziu a venit mircea si a fost el la noi sa ne salute ...

masina lui orlando era parcata in victoriei, dar nu il vazusem pe el ... dupa care ne-am intalnit in trafic
Orlandel
alex...cand ai venit cu bogdan,bbn-u si ernest eu eram fix langa masina ta cand ai parcat-o smile.gif) dar se pare ca nu m-ai vazut... smile.gif)
eu nu ma supar.
Alex
scuze smile.gif
Lavinia
Nici eu nu m`am salutat cu Alex aseara, desi eram acolo, ca l`am vazut abia cand pleca...Banuiesc ca si invers.
Dar nu ne suparam biggrin.gif
Alex
Mircea ... ce-ti mai place podul de la PBN smile.gif
George
nu prea tragea masina lui mircea ... si era si ud pe jos .
mirciulik86
Imi place, imi place biggrin.gif. George taci! A doua oara cand am coborat aveam 164km/h. Tu iti asteptai tigarile tongue.gif
George
si nu ti-am zis eu sa schimbi si a V -a ? zi , ti-am zis ? tu nu nu nu ... merge si in a IV-a
George
PS: noroc ca masina ta nu e normala si trage si in limitare
riptor
vazut ieri megane r26 galben B 268 FIT (numar d-asta nou cu 3 cifre) si ma intrebam.. oare nu e fosta masina a lui dani? (BR 26 FIT)
parea sa aiba jantele originale vopsite in galben
bambu
E fosta masina a lui Bogdan, fostul RUS. Cea de la braila are aceleasi numere. Eu am vazut-o pe cea a lui Frank, l-am cunoscut si pe noul proprietar.
BSH
Am vazut eu ieri fosta masina a lui Dany dar nu are jantele galbene. Acum ma intreb de ce si`a numar in halu` ala de asemanator ? Si de ce BR ?
bluey
Am vazut-o si eu aseara pe Bubulutza si am facut cunostinta.
Si pe restul trupei HH.
Si pe Mircea care dadea ture de 1 Mai.
Mai bine veneai cu noi pe Sabareni sa iti testezi masina putin biggrin.gif
mirciulik86
Pai daca nu ai zis nimic... Veneam, ca acolo ne-au stricat distractia astia cu noul lor MCV smile.gif
bluey
Trebuia sa intorci.
Credeai ca ne ducem la femei asa??? biggrin.gif
riptor
CITAT(BSH @ Feb 27 2010, 01:59 PM) *
Am vazut eu ieri fosta masina a lui Dany dar nu are jantele galbene. Acum ma intreb de ce si`a numar in halu` ala de asemanator ? Si de ce BR ?


avea de bucuresti (B 268 FIT) da oricum seamana, m-a lamurit bambu ca nu era masina lu dani
bambu
RRal pe Iancu Nicolau in urma cu 3 ore.
Bubulutza
CITAT(bluey @ Feb 27 2010, 02:06 PM) *
Am vazut-o si eu aseara pe Bubulutza si am facut cunostinta.


smile.gif incantata! smile.gif am aflat ca esti mare fan al TFSI-urilor tongue.gif
robi_zet
BSH pe la uniri. Sal
Rico
uniri? ce uniri? poate unirii Laughing.gif
BSH
Stim stim, am observat ca multa lume are probleme cu "ii" aia din coada cuvantului. Incercati si voi sa pronuntati sa vedeti ce aiurea suna. Cel mai bun exemplu e ala cu copi , copii , copiii. ma rog incerc sa nu ma mai obosesc cu d`astea.
robi_zet
cred ca l-am vz pe scateru azi in ploiesti.....
Tudy
vazut + salutat sabin pe magheru, pe la 12...facea ce stie el mai bine laugh.gif laugh.gif
scateru
da , salut ... in ultimu moment am vazut bye la nr biggrin.gif
robi_zet
Salut eu ma uitam dupa jantele acelea mai mari.... ca nu iti stiam nr tongue.gif
Lavinia
BYG`u la Stefan cel Mare mai devreme si aseara pe DN1 cred ca l`am vazut pe maryusdaniel (sunetu mi`a atras atentia mai mult tongue.gif)
Darky
vazut azi gandacu' lui CZ3 ... lasat un loc de parcare (tocmai plecam) ... apoi stat putin la barfe
Lavinia
Octav azi la Gara de N...intalnire la semafoare si schimbat 2 vorbe tongue.gif
maryusdanyel
CITAT(Lavinia @ Mar 1 2010, 12:52 PM) *
BYG`u la Stefan cel Mare mai devreme si aseara pe DN1 cred ca l`am vazut pe maryusdaniel (sunetu mi`a atras atentia mai mult tongue.gif)


Am inceput sa mai ies si eu cu masinuta,ce dor imi era de ea...
Dar parca nu am fost pe DN1... Confused.gif
Lavinia
Poate nu erai tu atunci, ca nu am apucat decat sa vad albastru si vuuuum smile.gif)
octav_m
CITAT(Lavinia @ Mar 2 2010, 04:52 PM) *
Octav azi la Gara de N...intalnire la semafoare si schimbat 2 vorbe tongue.gif

buna si aici biggrin.gif
Darky
vazut azi una bucata S2000 (pe elevator ... cu motorul, cutia bucati) a lui daniwmk(S2K) ... frumoasa bestia ... no comment ... asteptam s-o vedem la legale ...
stat putin si cu dani la barfa ...
bambu
Aseara orele 20:35 am vazut fumigena KSS pe Camil Ressu, Bluey.
Orlandel
aseara pe la 7 si ceva mircea pe 13 septembrie spre marriot si kml pe la 21.30 in zona omv gara de nord biggrin.gif
salutare:)
bluey
Am fost la shopping.
Am chiuloasa mea sunt pionier biggrin.gif
bambu
OFF:
Si te mandresti cu ea ca e chiuloasa ta!
Stim, voi astia cu VAG cat suferiti... laugh.gif
b89kml
CITAT(Orlandel @ Mar 4 2010, 02:08 PM) *
aseara pe la 7 si ceva mircea pe 13 septembrie spre marriot si kml pe la 21.30 in zona omv gara de nord biggrin.gif
salutare:)


salutare...probabil te salutam daca stiam cine esti  biggrin.gif
Orlandel
mda...
ne-am mai tot vazut prin oras si pe la intalniri...b 93 ALJ pro_ceed visiniu(rosu)
octav
Admirat ST-ul lui Darian ieri la Leu. smile.gif
Aproape era parcat si un Fiesta ST albastru... nu stiu daca se afla printre noi.
Darian
Eu eram la ore tongue.gif. Fiesta aceea nu este de pe forum, incerc mereu sa aflu cine este dar nu il vad pe sofer angry.gif
Alex
mircea la pbn pe pod (a dezvoltat o adevarata pasiune pentru pod ca il vad cam in fiecare zi) smile.gif
Rico
fiesta st la spring in floreasca acu 2 zile. nu am vazut nr desi era parcata. era foame mare biggrin.gif cand am iesit nu mai era
Darky
vazut azi in calarasi scirocco alb B-15-WLU ... careva de pe aici?
Dr.Silviu
Tot vad un R26 F1 cu B xx WRP la numar... E cineva de pe aici?
A da, si e mereu murdara....
BSH
Da il tot vad si eu pe la muncii pe aici pe nenea ala dar nu prea da semne de corespondenta.
riptor
CITAT(Dr.Silviu @ Mar 5 2010, 05:47 PM) *
Tot vad un R26 F1 cu B xx WRP la numar... E cineva de pe aici?
A da, si e mereu murdara....


da si eu l-am vazut wink.gif
bogdan_wrc
Megane RS cu BLK la nr, prin VITAN. nu eram cu masina mea.
bogdan_wrc
Dragostan, eu ti-am facut flashuri cu Ibiza gri, sambata.
dragostan
Te-am recunoscut, dar in ultima clipa biggrin.gif Salutare!
Versiunea Lo-Fi. Pentru a vedea versiunea completa cu mai multe informatii, te rog Apasati aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.