Ajutor - Cauta - Membrii - Calendar
Versiune Completa: Te-am vazut... te-am flash-uit
Forum HotHatches > HotHatches General > Te-am Vazut !
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
RoSonic
CITAT(Lavinia @ Apr 10 2010, 02:20 AM) *
Daca tu erai in Polo`ul albastru din fata mea cu sticker 4SS, sigur ne`am intalnit tongue.gif
Chiar ma uitam la masina ta cand te`am prins in fata la semafor.Frumoasa foc biggrin.gif


Da, eu eram smile.gif
octav_m
vazut Agatha pe Magheru...erai pe sensul celalalt tongue.gif
RollerMAN
Vazut mircea pe la romana..ce cumintzel mergea laugh.gif
bambu
Ieri BSH pe Maniu, nu eram cu sageata albastra si nu avea cum sa ma vada.
Blom
Vazut mirciulik86 pe Parcului, azi, pe la 1 smile.gif. Era sa ne si dam dar era curba, eram cu o colega in masina si n-am vrut sa se sperie (colega tongue.gif).
Dr.Silviu
Vazut ZOK pe la 17:00 pe Vacaresti.
bluey
Pam pam biggrin.gif
pejte
Laughing.gif Laughing.gif Devil.gif Laughing.gif huh.gif
BSH
OLEEEEEEEEEEEEE !!!!!
bogdan_wrc
trebuia un sticker "my other car is a GTI" smile.gif)))
Stefan
Nu 'esteti' pe treaba voastra! laugh.gif laugh.gif
48BYG
HA HA HA HA HA HA .
RollerMAN
Puteam sa jur k bluey era....
bambu
Continuati aici postul lui Riptor http://www.hothatches.ro/index.php?showtopic=2...40&start=40
robi_zet
super tare bluey. bv biggrin.gif
tucuras
vai deci prea tare faza bluey smile.gif)))
bambu
Vazut BSH azi in parcare la Real, avea ceva in geam...
Danyutz
Laughing Rolling On Ground.gif
agh
hahahaha ars smile.gif))
dl'Dj(-_-)TSU™
Vazut RUF acasa smile.gif) urmeaza sa atasez pozele ps nu avem foi nimic in masina am scris pe un bon de POS smile.gif)
dl'Dj(-_-)TSU™
PANDA Boy @Stefan Cel Mare - Doctor Grozovichi
RUF
Si care credeam ca mi-a lasat o domnisoara ceva, un bilet laugh.gif dar n-am avut noroc, nici acasa nu mai e safe frate biggrin.gif
dl'Dj(-_-)TSU™
Domn'soara smile.gif) RUF esti dubios smile.gif) HWS ti se pare masina de domn'soara?
Darky
vazut ieri noapte pe cheia una bucata focus st orange cu numar de bucuresti ... cineva d'al casei?
Tudy
Cupra alba, B ?? KSM pe Iuliu Maniu acum 10 min... P'aici cineva?? S'a suparat ca am incercat sa il depasesc si a dat un pic de talpa laugh.gif laugh.gif huh.gif
Ciosmi
Prezent tongue.gif

Nu stiam ca suntem vecini
Tudy
Pe tine te banuiam laugh.gif da' nu eram sigur... Credeai k ma iau cu tine?? laugh.gif Ce sa faca 160 de manjii mei de 1.4 la o Cupra... huh.gif huh.gif laugh.gif
Ciosmi
Am crezut ca ai motorul de 200 cai.Eram curios cum fuge respectivul:P

P.S. Stai pe veteranilor cumva?
Tudy
Nu, ala de 160...Da, pe Veteranilor biggrin.gif
Blom
Am vazut si eu Cupra alba simbata noaptea dar eram intr-un taxi. Am insistat la sofer sa plece tare la urmatorul semafor cind ne aliniem cu Cupra. A inteles sa treaca pe rosu insa. As fi fost probabil primul om care face liniute din dreapta.
agh
vazut Tudy cu al sau scirocco ,pe la 17:00-17:30 (cred) pe Iuliu Maniu ..se ducea spre casa biggrin.gif Era atat de concentrat incat nici cu claxoane nu te faceai auzit/vazut:))
Tudy
Hello aici, daca in trafic nu te'am vazut... biggrin.gif Eu sunt mai chior asa huh.gif da' daca nici nu am auzit, inseamna k eram cu muzica tare laugh.gif laugh.gif
agh
eram cu fordu biggrin.gif am stat chiar in fata ta la semafor la apaca...nu stiam ce scirocco se vede in oglinda retrovizoare smile.gif)
Tudy
aaa...Erai si undercover si ai si pretentii sa te vad laugh.gif laugh.gif Imi faceam singur mustrari de constiinta ca nu am vazut CTR'ul rosu laugh.gif laugh.gif
Stefan
Mircea in Drumul Taberei asta seara pe la 7 si ceva... te-am flashuit din lateral de pe Vasile Milea laugh.gif
Stefan
vazut si salutat Camelia in victoriei Buh Bye.gif
riptor
vazut vusi acu 2 zile, salutat, claxonat (el pe mine ca eu n-am claxon smile.gif) )
Stefan
Antoniu pe Nerva Traian pe la 14-14.15 biggrin.gif
Bynx
Renault Clio Sport rosu B -xx- JDX astazi pe la 10:00 pe la Costin Georgian.

Salutari!
zap
Salut Sabin @ Gara de Nord, mi-ai dat flash dar eram pe locul din dreapta sub influenta alcoolului smile.gif
bambu
Era Vusiman cu clio. Tot pe acolo, pe Lucretiu patrascanu trece zilnic un clio albastru cu eleron si niciodata nu-l vad decat foarte tarziu, nu-mi dau seama daca e de-al nostru sau nu.
riptor
vazut aseara vusiman pe la mall vitan, de data asta nu cred ca m-a reperat smile.gif
robi_zet
vazut azi pe kmy la Dimitrie Cantemir smile.gif eram pe afara in pauza tongue.gif
b89kml
si eu ti.am vz masina tongue.gif
bluey
B35TIE pe la arcul de triumf azi pe la 18.20
bambu
Ce e, cine?
bluey
3mps.
Nimic nu stii!
Esti nou pe aici?
Darky
si cica e moderator laugh.gif
bambu
Incerc si eu sa ma incadrez in peisaj, mai am pana ma obisnuiesc cu forumul.
vusiman
CITAT(Bynx @ Apr 25 2010, 07:32 PM) *
Renault Clio Sport rosu B -xx- JDX astazi pe la 10:00 pe la Costin Georgian.

Salutari!


Salutare!


CITAT(riptor @ Apr 26 2010, 02:16 AM) *
vazut aseara vusiman pe la mall vitan, de data asta nu cred ca m-a reperat smile.gif


Te-am vazut, erai cu masina plina. Nu prea ai cum sa ratezi masinuta pentru ca sare in ochi instant; un exemplar frumos wink.gif
Versiunea Lo-Fi. Pentru a vedea versiunea completa cu mai multe informatii, te rog Apasati aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.