Ajutor - Cauta - Membrii - Calendar
Versiune Completa: Te-am vazut... te-am flash-uit
Forum HotHatches > HotHatches General > Te-am Vazut !
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
bambu
Raluca, am si eu o aripa de vopsit, cand ai un pic de timp...laugh.gif
Chuckie
smile.gif)
alex se accepta....pb esti ametit de cate renaulturi ai studiat si le incurci smile.gif
agh
azi pe la 13:30-14 o spontana cu sabin la spalatorie pe virtutii biggrin.gif
BSH
Asta cu spontanele e luata de pe hndfn wink.gif
agh
nu incurca oalele biggrin.gif
Blom
Aha! Deci FITu de Bucuresti e fosta masina a lui Bogdan. Am condus-o odata biggrin.gif. Da, confirm, avea jantele galbene si era curata luna.
Rico
ieri in real vitan victor (s-a facut ca ploua Signing.gif , asa a trecut pe langa mine) si agatha pe elisabeta( la fel s-a facut ca ploua la flash-uri) Dont Do It.gif Not Talking.gif
RollerMAN
Ieri zok p la podu marasesti.....eu eram undercover smile.gif
BSH
Cocorico nu te`am vazut tata...daca erai ascuns pe dupa vreo masina iti dai seama ca nu te`am vazut.
Rico
cerasela am trecut la 1 metru de tine pe scarile rulante. tu coborai si erai cu o fata. imi venea sa strig bsh si pana mi-a venit in cap victor eram sus Big Grin.gif

LE: erai vrajit de fata nu aveai ochi decat pt ea Tounge.gif

LE2: si ca sa o scot si pe agatha, ea era prea ocupata sa dea talpa ca sa vada flash-uri huh.gif
BSH
ioi, radeam de niste domni veniti din zona rurala care aveau un comportament de primata biggrin.gif
agh
@rico eu nu vad flashurile din cauza eleronului smile.gif) data viitoare da multe claxoane smile.gif)
BSH
Chiar nu stau sa ma uit la oameni in jur biggrin.gif
Stefan
Lavinia, Cami, RUF, Dorin si Rares aseara la karturi biggrin.gif E nasol sa te dai cu astia de 30 kg imbracati, dar e fun!
CZ3
vazut azi la 07 50 la intrare in craiova CTR fn2 alb perlat............(ROBERTUNGU)

P.S. CE MAI TZOPAIA PE DENIVELARILE ALEA....tongue.gif
Rico
CITAT(BSH @ May 15 2010, 11:02 PM) *
Chiar nu stau sa ma uit la oameni in jur biggrin.gif

ohh excuse me, do you have blindfolds like horses do?
Vlad_TNS
CITAT(Lavinia @ May 14 2010, 01:30 AM) *
Busted Vlad_TNS @ Izvoru Rece azi.
Frumoasa culoare, dadea bine langa un Leon in aceeasi nuanta biggrin.gif


hahahah acolo lucrez.............la Coasta de est. ms de compliment,cel cu leonul o tine pe a lui ca leonul lui are o culoare mai frumoasa ca a mea smile.gif)
Vlad_TNS
CITAT(BSH @ May 9 2010, 09:21 PM) *
Ieri VladTNS pe victoriei, biggrin.gif culoarea aia :X


scuze k eu nu te vazusem,si ca am raspuns asa greu .Salutari smile.gif
Lavinia
CITAT(Vlad_TNS @ May 19 2010, 04:40 PM) *
hahahah acolo lucrez.............la Coasta de est. ms de compliment,cel cu leonul o tine pe a lui ca leonul lui are o culoare mai frumoasa ca a mea smile.gif)



Eu pe acolo stau biggrin.gif
O sa iti fac o vizita ca am ceva de achizitionat de acolo de ceva timp biggrin.gif
Vlad_TNS
CITAT(Lavinia @ May 19 2010, 05:31 PM) *
Eu pe acolo stau biggrin.gif
O sa iti fac o vizita ca am ceva de achizitionat de acolo de ceva timp biggrin.gif


OK,ne vdm atunci smile.gif

P.S. ce aveai de luat?
Vlad_TNS
Asta seara stefan & the girls.Salutare huh.gif
@Lavinia- buretii sunt 60 RON,imi dai banii si iti aduc buretii la urmatoare intalnire daca nu poti ajunge la noi la magazin sau trimiti pe cineva sa ii colecteze.
bambu
ohmy.gif Lavinia, chiar era nevoie de bureti?! Win.gif
Lavinia
CITAT(Vlad_TNS @ May 19 2010, 11:25 PM) *
Asta seara stefan & the girls.Salutare huh.gif
@Lavinia- buretii sunt 60 RON,imi dai banii si iti aduc buretii la urmatoare intalnire daca nu poti ajunge la noi la magazin sau trimiti pe cineva sa ii colecteze.


Mersi Vlad, da`mi un pm cu datele de contact biggrin.gif


CITAT(bambu @ May 20 2010, 12:40 AM) *
ohmy.gif Lavinia, chiar era nevoie de bureti?! Win.gif


Pentru centura bambu...e nevoie mare biggrin.gif
Vlad_TNS
CITAT(Lavinia @ May 20 2010, 02:00 AM) *
Mersi Vlad, da`mi un pm cu datele de contact biggrin.gif




Pentru centura bambu...e nevoie mare biggrin.gif


ti-am lasat PM
robi_zet
vazut/salutat naka666 la dristor
bluey
Vlad_tns pe vasile lascar la 18.00
Vlad_TNS
CITAT(bluey @ May 21 2010, 08:45 PM) *
Vlad_tns pe vasile lascar la 18.00


salut salut.nu te-am vazut sad.gif .salutari aici!
Vlad_TNS
RollerMan & agatha la intalnirea seatcupra smile.gif
mirciulik86
Primit avarii de la Vlad aseara la semafor la Romana. Frumoasa culoarea smile.gif
Sphynx
tot vad de cateva zile un CTR negru cu numere de Buc prin ploiesti,si cred ca l-am vazut si pe dragostan aseara prin oras
scateru
vazut prin pl pe bulvar rolleyes.gif clio TUN smile.gif
dragostan
Megane rs B xx RFI, nisipurile de aur, bg. Anyone? smile.gif
BSH
Nic_andrei
maryusdanyel
@ scateru: Salutare! smile.gif
Mi-ar fi placut sa iti vad batranica...
Vlad_TNS
CITAT(mirciulik86 @ May 22 2010, 02:03 PM) *
Primit avarii de la Vlad aseara la semafor la Romana. Frumoasa culoarea smile.gif


sal sal.si culoarea ta e tare smile.gif
scateru
CITAT(maryusdanyel @ May 23 2010, 02:38 PM) *
@ scateru: Salutare! smile.gif
Mi-ar fi placut sa iti vad batranica...

erai concentrat biggrin.gif te`am vazut cam tarzior sad.gif si oricum a mea cand e jegoasa e atat de urata incat nu o vezi biggrin.gif
rares
Darian, acum vreo doua seri pe langa gara de nord.
Chuckie
OT XX KLA in rond la kisself ieri...manca praz:)
Danyutz
Den1grat0r pe Paltinisului - Sibiu tongue.gif

Defapt mai mult m-a vazut el biggrin.gif
bambu
Kml azi pe Mihai Bravu pe la Iancului. Mai in spate 3-4 masini era Sefa cu Rav'u 4 cu stickerul nostru pe el biggrin.gif
Vlad_TNS
Ieri...........Camy-facea dreapta pe Kiss
Agh la stop la Victoriei dar ea se uita in alta parte...............urat urat smile.gif
Sabin pe Lascar Catargiu.........Sal
Rico
te-am vazut si eu la izvoru rece acu 2 zile parca Big Grin.gif frumoasa culoarea. iti sare in ochi
Vlad_TNS
salut.ms smile.gif.acolo o sa ma vezi mereu smile.gif
agh
haha smile.gif) unde erai? te`am vazut o singura data trecand spre calea victoriei parca..dry.gif
b89kml
in paralel cu tine
b89kml
CITAT(bambu @ May 26 2010, 01:03 AM) *
Kml azi pe Mihai Bravu pe la Iancului. Mai in spate 3-4 masini era Sefa cu Rav'u 4 cu stickerul nostru pe el biggrin.gif


adica...dupa ce ca ma urmaresti pe mine....filezi si toate masinile din jurul meu... sa vezi cu cine o ard laugh.gif laugh.gif laugh.gif
agh
mda...me blind tongue.gif sorry
mirciulik86
Vlad_tns prin parcare pe la victoriei... ai trecut pe langa masina mea, dar nu ai oprit. eram la bikeri acolo, deja ma lansasem spre tine smile.gif
Vlad_TNS
sal.....stiu am vazut masina....vroiam sa opresc dar nu era nimeni langa ea,doar bikeri.Si nu te-am vazut.Nu a fost cu intentie sad.gif
dl'Dj(-_-)TSU™
vazut flahshuit vorbit oprit Mircea @Semanatoarea
vlad duminica pe ion mihalache la mega o lua spre kiseleff
Versiunea Lo-Fi. Pentru a vedea versiunea completa cu mai multe informatii, te rog Apasati aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.