Ajutor - Cauta - Membrii - Calendar
Versiune Completa: Te-am vazut... te-am flash-uit
Forum HotHatches > HotHatches General > Te-am Vazut !
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
ronnie
Pe la 19 si cateva minute nesemnificative... Da, e o adevarata pisicuta care toarce sotto voce biggrin.gif. Chestie pe care n-am s-o schimb prea curand pentru ca e cateodata amuzant sa vezi cum mai tresar pietonii de pe carosabil cand se apropie bestia mica pis-pis tongue.gif Si nici nu vreau borcane pe bijuterie pe la orele inaintate la care ajung sa parchez limuzina smile.gif

Vazut Clio RS albastru, facea stanga pe Elisabeta, spre Universitate, venind de pe Calea Victoriei, pe la 20.30. N-am apucat sa vad numarul. Care esti?
Alex
Vali cu al lui mini pe magheru @ 2:00

Sabin alergand pe magheru @ 2:30

Salut aici, ca acolo nu m-ati recunoscut smile.gif

P.S. eram cu cabrio
Sabin
Sa inteleg ca faceam jogging. smile.gif Unde erai Alex, in ce masina?
rocsana_cs
Sabin, te-a vazut aseara sotul meu pe Magheru. Era intr-un BMW seria 5, alb.
rocsana_cs
Am uitat sa specific: te-a vazut azi-noapte.
Sabin
A da stiu BMW-ul s-a tinut dupa mine smile.gif . Avea kit de M5. Va salut cu respect pe amandoi. smile.gif Data viitoare poate ne salutam
Alex
CITAT(Sabin @ Aug 6 2009, 12:07 PM) *
Sa inteleg ca faceam jogging. smile.gif Unde erai Alex, in ce masina?


a5 cabrio negru smile.gif
Sabin
Flash Flash smile.gif
rocsana_cs
A spus ca daca nu era politie pe sosea o calca cu cea mai mare placere. Poate data viitoare...biggrin.gif
Darky
vazut sambata in bran un golf 6 gti alb ... avea numere rosii
cineva de pe aici?
Alex
l-am vazut si eu pe gti-ul 6 alb ... pe barbu vacarescu
rares
Am vazut Golf GTI B ** EOK in Cap Aurora saptamana trecuta.
A stat in acelasi hotel cu mine.
Il admiram in fiecare dimineata de la balcon tongue.gif.
George
claxonat in rond la pipera un TT alb cu o bruneta la volan .
apoi vreo 45 de minute mai tarziu vazut un megane RS albastru cu SERUS pe bara spate , in aceasi zona .
Sabin
George megane sau clio ?
George
megane ... ceva cu fvk fkv ... in genul asta la numar . cu folii pe geamuri , n-am recunoscut personajul de la volan.

daca cu tt ul ma claxonam pe la 6.30 cu meganul pe la 7.20 ... or so.
Sabin
TT-ul alb, domnisoara Raluca , de ce nu sunteti atenta smile.gif
George
de mentionat ca eram cu tractorul din dotare smile.gif)
dany_eok
@rares Eu eram in Cap Aurora biggrin.gif

Vazut ieri pe A2 un Golf 5 GTI alb cu numerele GJ ** GTI, l-am salutat, m-a salutat, l-am si provocat la o mica liniutza, dar n-a vrut...E de pe aici ?
robi_zet
Vazut azi pe la 10 fara ceva rollerman cu C4 VTS by loeb.. ii cam dadeai ai fugit primul de la stop biggrin.gif
RollerMAN
busted biggrin.gif

...ma grabeam la shaorma laugh.gif
Chuckie
jkv era meganul albastru:)
George
asa asa ... jkv . il cunoastem ? smile.gif
RRal
George,eu eram cu tt-ul alb,n-am auzit claxoanele,plus ca daca erai cu un suv..next time maybe tongue.gif
megane`ul cu jkv a fost al unui prieten,acum e vandut altei persoane,dar care nu e pe forum oricum..
George
eram cu un C gri .(adica ala din semnatura).
RRal
ah,scuze,nu m-am uitat la semnatura.voi tine minte tongue.gif
Orlandel
tu oricum nu-ti vezi nici barbatu prin trafic laugh.gif
George
am vazut iari azi megane rs albastru ... tot ala de ieri. soferul pare un pic crispat la volan. un pic mai mult .

si un civic type R negru XSM la numar pe petricani.
RRal
CITAT(Orlandel @ Aug 12 2009, 05:37 PM) *
tu oricum nu-ti vezi nici barbatu prin trafic laugh.gif


tu vbesti? tongue.gif atunci nu-ti stiam masina,rautaciosule angry.gif tongue.gif
ronnie
salutat ieri dupa-masa cu Maxy, pe B-dul Unirii, la fantani smile.gif
Maxy
Dap mi-a sarit in ochi Meganeul negru. Sper ca nu te-ai speriat de mine dar dupa 7 ore de somn in 36 de ore, gandeam cam... greu smile.gif)
Orlandel
CITAT(RRal @ Aug 13 2009, 03:15 AM) *
tu vbesti? tongue.gif atunci nu-ti stiam masina,rautaciosule angry.gif tongue.gif

Da da da...la scuze toti suntem buni laugh.gif
Eu oricum te iubesc...
apropo cand ma mai intalnesc cu tine prin oras?smile.gif asa mai mult ca rapid ne-am tot intalnit
George
vazut ieri mihai margineanu pe petricani intr-un punto 3 usi diesel portocaliu
Dr.Silviu
Vazut pe Magheru pe Speeder cu Gti-ul lui frumos! L-am claxonat de 2 ori da s-a cam speriat putin laugh.gif
Alex
vazut azi pe stefan cel mare in apropiere de perla, la vodafone focus ST portocaliu (FST) cu sticker si toate cele smile.gif

salut
antonio74
vazut aproape in fiecare dimineata frumusetea de B-83-FEU ( pe Jandarmeriei ) .... laugh.gif huh.gif ....oricat de catranit ai fi , iese soarele dupa ce vezi bombitza .......
bambu
Vazut aseara asa: una bucata fiesta ST alba cu jate albe( stie el cine smile.gif ) - ne-am salutat, ne-am conversat si ne-am vazut de drum; una bucata focus RS orange cu stickerul hh pe el dar nu stiu exact cine era probabil sst si una bucata TT alb cu baiat stanga si fata dreapta - RRal
Dr.Silviu
Vazut acu cateva minute pe Rral cu superbul TT. Erau pe Magheru.
RRal
bambu,tu erai cu rs-ul cu numere de prahova(parca)..?eu eram in dreapta tongue.gif
Dr.Silviu,sar`naaa smile.gif te-am flashuit,dar n-ai reactionat tongue.gif
zap
Intalnit multa lume la Casa Poporului si dupa aia in excursie la animale acompaniati niste extraterestri in ambele dati smile.gif
Dr.Silviu
QUOTE (RRal @ Aug 17 2009, 02:01 AM) *
Dr.Silviu,sar`naaa smile.gif te-am flashuit,dar n-ai reactionat tongue.gif

Da... eram pe modul zombie spre casa. Am vrut sa dau si eu un flash dar ai trecut prea repede tongue.gif Poate data viitoare smile.gif
bambu
CITAT(RRal @ Aug 17 2009, 02:01 AM) *
bambu,tu erai cu rs-ul cu numere de prahova(parca)..?eu eram in dreapta tongue.gif
Dr.Silviu,sar`naaa smile.gif te-am flashuit,dar n-ai reactionat tongue.gif

Me prahova?! niup, alte RS-uri au de PH eu's de Bucale.
mirciulik86
CITAT(RRal @ Aug 17 2009, 02:01 AM) *
eu eram in dreapta tongue.gif



hmm.... tu dai masina oricui? tongue.gif
Orlandel
Mircea cum sa zici asa ceva???
Numai mie nu mi-o da laugh.gif
Aseara n-ati trecut prin kisselef sad.gif
RRal
CITAT(mirciulik86 @ Aug 17 2009, 10:43 AM) *
hmm.... tu dai masina oricui? tongue.gif


din moment ce prima oara mi-a fost luata cu japca.. tongue.gif o sa tin minte oricum,sa n-o mai dau acelui "oricui".. Yuck.gif
orlando,n-am mai trecut,eu m-am dus direct la padurice tongue.gif
Alex
vazut astazi la omv in pipera megane diesel alb ... cu bodykit de rs
Alex
@ 21:00
Victoriei Place
White TT 2.0 TFSI
PPI Body Kit
IF 33 RUS
Driver Missing ...
RRal
driver`u era lenesh..ai vazut ce curata era? blink.gif
Alex
da, aproape la fel de curata ca a mea smile.gif

driverul unde era ?
Orlandel
si eu am vazut aseara tt-u pe barbu vacarescu...pe laaaa 12.30 biggrin.gif
eram in parcare la mc...nu stiu cine era la volan...cert e ca pe acolo se asfalteaza...aseara am aflat si eu laugh.gif
bogdan_wrc
intalnit cu antonio la Borla..SALUT!
Versiunea Lo-Fi. Pentru a vedea versiunea completa cu mai multe informatii, te rog Apasati aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.