Ajutor - Cauta - Membrii - Calendar
Versiune Completa: Te-am vazut... te-am flash-uit
Forum HotHatches > HotHatches General > Te-am Vazut !
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
doru_maf
B 73 JDX in fata mall vitan
vusiman
hai noroc! nu te-am observat.
dl'Dj(-_-)TSU™
Tinand cont ca am pus poza de fun si nu am stat sa-mi bat capul nu-mi bat capul nici cu comentariile voastre cum eu si bambu radem smile.gif)
dl'Dj(-_-)TSU™
Bambu Robert Sabin
BSH
Mama ce te superi, astea ar trebui sa te ambitioneze nu sa te superi smile.gif))))
doru_maf
@ vusiman : ieseam din mall nu eram cu masina tongue.gif
APP: SE FACE IESEALA DISEARA ????
vusiman
yo vin
dl'Dj(-_-)TSU™
CITAT(BSH @ Aug 22 2010, 01:53 PM) *
Mama ce te superi, astea ar trebui sa te ambitioneze nu sa te superi smile.gif))))


Faza e ca poti sa o zici mai frumos nu sa jignesti...sa o iei mergea un contrast un balans timp de expunere...
doru_maf
ba gata cu pozele ca sunteti OFF !
Coasta de Est
FN2 AGH dar fara proprietar......doar niste baieti pe langa masina la CP astazi


P.s. Asta e un ID alternativ.......sunt Vlad
Dr.Silviu
Vazut ieri seara BYGu la Universitate in compania unui militian pe 2 roti laugh.gif
Sper ca nu a fost prea mare amenda smile.gif
RoSonic
Scirocco alb - IF xx BYE - asezat in mijlocul parcarii din fata blocului meu in urma cu vreo 20 de minute .
bambu
Era Roby
doru_maf
B 10 RUN e RunRun de la noi ? Honda Civic rosie. if so, miercuri la petrom misu bravo
RollerMAN
el are 111 run...si e negra...
robi_zet
CITAT(RoSonic @ Aug 31 2010, 07:20 PM) *
Scirocco alb - IF xx BYE - asezat in mijlocul parcarii din fata blocului meu in urma cu vreo 20 de minute .


Salut acum am vazut mesajul. Chiar numai stiu ce am facut pe 31 si in ce parcare am stat tongue.gif

In ce zona stai? cumva baba novac? biggrin.gif daca da insemna ca stai cu bunica mea in bloc tongue.gif
PCA
Vazut acum 2 zile BLK la CP. Si ieri BYE pe magheru.
agh
salutari pt focusu rs alb ph 77 cai ,este senzationala masina ! biggrin.gif
doru_maf
TYP aseara pe dudesti
RollerMAN
alex nightrider acum vreo ora pe mihai bravu
RoSonic
QUOTE (robi_zet @ Sep 3 2010, 12:32 PM) *
Salut acum am vazut mesajul. Chiar numai stiu ce am facut pe 31 si in ce parcare am stat tongue.gif

In ce zona stai? cumva baba novac? biggrin.gif daca da insemna ca stai cu bunica mea in bloc tongue.gif


Da, baba novac, blocul de la rucar smile.gif) Acolo stau de cand ma stiu smile.gif)
robi_zet
Insemna ca ne cunoastem tongue.gif eu am stat acolo pana pe la 6-7 ani
bluey
Va jucati cu hh-u prin nisip cand erati mici nebunilor biggrin.gif
CosminGti
Vazut un Megane RS, galbenul ala special, cu stickere mari cu RBN pe geamurile laterale din spate langa facultatea Hyperion.B xx YBG
bambu
Era Luigi.
Darky
vazut azi pe la 10:00 o portocala ford pe A2 prin drept pe la Lehliu ... n-am vazut numarul ca era pe celalalt sens
cineva de pe aici?
RollerMAN
http://www.adevarul.ro/locale/tulcea/Tulce..._333566960.html

mircea esti vedeta laugh.gif
RunRun
vazut cam tarziu azi in jurul orei 10:00 la Victoriei flashuri de la Vlad_TNS...scuze da eram foarte adormit...am dat avarii dar nu cred ca ai vazut din cauza celui din spatele meu.
Vlad_TNS
Salut salut.desi era dimineata si erai adormit erai cam obraznic.......pe linia de tramvai alea alea smile.gif). te-am vazut si in seara asta te alergai cu unu pe 1mai.
RunRun
am o scuza cu linia de tramvai...avea o ora intarziere la servici....si de alergat...nu mai stiu cand ma alergam ca de obicei ii cam dau pe acolo mereu biggrin.gif
scateru
nea darky aseara prin pl , cam tarziu dar ... blink.gif hai noroc biggrin.gif
Darky
hua ... am tras cat s-a putut sa ajung repede
am ajuns la 5 juma' acasa (dimineata ... evident)
ieri m-am intalnit si cz3 pe la mine prin slo
bambu
Am intalnit in seara asta R27-le lu Keleti pe Mihai Bravu, stiu ca era de vanzare, inca este pe autovit, presupun ca a fost cuparat de careva. Acest careva totusi este cam dus cu capu, am incercat sa ma pun langa el sa il salut, apoi a trebuit sa ma strecor un pic in fata lui ca nu mai aveam loc de unu parcat si Gogu deranjat de indrazneala mea de a-i taia calea dar fara sa il incomodez, si-a dat seama ca are claxon la 12 noapea luuuuung. Stie cineva noul proprietar?
pejte
R27-le preparat pentru raliu? I Dont Know.gif
bambu
Nu, cel de rally e clio R3. Avea un R27 de vanzare cu numere CJ xx THE.
pejte
My bad
fitze
Tot al lui este. Eu nu stiu sa-l fi vandut.
Al lui si al meu sunt singurele R27 de vanzare.
RollerMAN
Vazut sabin, vineri pe centura ramnicu valcea!
bambu
cliors aseara la Budapesta?
cliors
Clio rs B197RRS e membru? Ne-am intalnit azi pe la 18.00 pe Grivita.
RollerMAN
cu RRS la numar ar trebui sa fie masina demo renault...
Chuckie
e membru....rrs vine de la rares ,culmea smile.gif)
vazut pe roller (ce te-am injurat dupa, ca mi-am dat seama ca am deschis geamul si abia spalasem masina...si nu suport smile.gif) ) si pe Tun
RollerMAN
E lasa ma ca se sterge cu carpa de microfibre. Si oricum afara ploua acum laugh.gif
Si eu l-am vazut pe marius (tun) de la distanta smile.gif)
Btw andra sta aproape de mine ca te-am vazut iar dupa ce am parcat masina smile.gif)
bluey
Andrra prrietena lui Alexandrru Padurrarru carre arre un Rrenault Megane RRs??? biggrin.gif
RollerMAN
LOL da
Chuckie
nu nu,dar frecventeaza Mall`ul smile.gif))
sta langa bambu
bambu
unde ma?
bluey
Bambu care ssse da cu un Megane Rsssss ?????

biggrin.gif
bluey
Nu-l cunosc nici pe rarait nici pe sasait.
Sunt de pe hh???
BSH
CITAT(bluey @ Sep 29 2010, 03:43 PM) *
Bambu care ssse da cu un Megane Rsssss ?????

biggrin.gif


Rrrenault megane rrrrs rrrr26 jaune sirrrrrius
Versiunea Lo-Fi. Pentru a vedea versiunea completa cu mai multe informatii, te rog Apasati aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.