Ajutor - Cauta - Membrii - Calendar
Versiune Completa: Te-am vazut... te-am flash-uit
Forum HotHatches > HotHatches General > Te-am Vazut !
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
bambu
M-am intalnit aseara la Mall cu domnu Solcanu alias LKN, o dulceata de baiat laugh.gif
Azi am vazut GTI-ul lui MadAlex in fata blocului de resedinta.
Rico
fiesta st aseara la vitan la ultimu nivel. anyone?
dl'Dj(-_-)TSU™
CITAT(bambu @ Nov 24 2010, 09:03 AM) *
Ori erau undercover ori la vreo fereastra, masina ta sigur nu a trecut pe acolo.


Eram cu un Golf V
PS Vazut aseara ZOK @Universitate
robi_zet
Nu e activ pe forul zok tongue.gif
bambu
Aa, si l-am vazut aseara si pe cosmin_GTI cred, GTI rosu cu sticker pe el, pe Dudesti, nu mai stiu numarul de inmatriculare, eu eram undercover.
Brill
Vazut la universitate pe alexnightrider. Te pregateai sa intri pe banda de stinga. Salutare aici ca in trafic ma enervasera unii si te-am vazut tirziu
doru_maf
Gasit aseara in parcare la mall vitan un anume corsa TSUUUU
scateru
vazut clio tun prin pitesti smile.gif
50LKN
CITAT
M-am intalnit aseara la Mall cu domnu Solcanu alias LKN, o dulceata de baiat


smile.gif))..lasa ca nici tu nu esti prea acru,Solcan fara "U",nu sunt senatoru:)),poate ne vedem la o beuta in vreo seara sa se distreze si ciprian:D
dl'Dj(-_-)TSU™
CITAT(doru_maf @ Nov 27 2010, 12:35 PM) *
Gasit aseara in parcare la mall vitan un anume corsa TSUUUU


N-avem? cine? unde? cum? eram plecat din tara smile.gif) hehe da...eram la film.
Coasta de Est
CITAT(dl'Dj(-_-)TSU™ @ Nov 28 2010, 12:42 AM) *
N-avem? cine? unde? cum? eram plecat din tara smile.gif) hehe da...eram la film.


ne mai luam si noi lichidu de frana si antigelu?? biggrin.gif
dl'Dj(-_-)TSU™
CITAT(Coasta de Est @ Nov 28 2010, 02:02 PM) *
ne mai luam si noi lichidu de frana si antigelu?? biggrin.gif


Mai folosim si noi telefonul ala smile.gif)?
Am fost plin zilele astea...Ne vedem maine vorbim la un telefon biggrin.gif.
robi_zet
@ profesorul- ai stat azi toate stradutele alea in fundu meu, ti-am dat avararii am incetinit.... nu cred ca m-ai observat smile.gif))
bambu
GXN la numar este TZA? Am trecut pe langa el prin centrul vechi in seara asta dar imi era ca ma bag aiurea in seama.
Chuckie
el e...e parasit in centrul vechi masina lui smile.gif)
bambu
Pai era si el pe langa ea, o curata de gheata dar nu eram sigur si nu l am abordat
RollerMAN
Vazut vusiman pe bdul unirii acum vreo 30 de minute
Si dragos...pe caderea bastiliei pe la 11 dimineata
vusiman
Si eu m-am salutat cu Antonio azi pe 9.30 tot pe Bd Unirii (sare fiesta alba imediat in ochi wink.gif )

Roller, nu te-am vazut, salutare.
tza
bambu tu erai cu cele doua fete?
bambu
Nu, eram cu grecutzu, inca un baiat si o fata.
doru_maf
Vazut vusi aseara pe o straduta pe langa ramnicu sarat ( empty car dry.gif )
Si o fiesta st alba pe brailitei joi pe la 5 ( fara nr inmatriculare fata ) WDT cumva rolleyes.gif ?
bambu
Antoniu parca are WDT. M-am intalnit dimineata pe la 5 cu el la shaworma Budapesta.
Bynx
sambata pe la 18:00, grecutzu prin Crangasi!
salutari!
doru_maf
@ bambu : la 5 dimineata la shaorma ? After clubbing cumva ? laugh.gif laugh.gif
bambu
Altfel cum?
Rius
After wake up!!! poate omu' se gandea ca lucrezi la autobaza
Chuckie
CITAT(bambu @ Dec 8 2010, 06:42 PM) *
Altfel cum?

after fucking smile.gif))))))
BSH
Tu asa faci Chuckie ? smile.gif)))) noi astia, barbatii normali ne culcam dupa smile.gif
robi_zet
smile.gif))) chuckie vrea sa pune kg care le-a pierdut smile.gif))
Chuckie
eu nu mananc shaorma frate...nu mai trage masina smile.gif)
robi_zet
Daca o sa ma dau vrodata cu tine o sa iti aduc si o shaora sa o pui in masina smile.gif))))
Chuckie
nu o sa ai cu cine sa te dai in cazul asta , eu o sa fiu ocupat smile.gif))
bambu
Am zarit0 pe Lavinia azi si vineri parca prin Sinaia, eram undercover.
Vlad_TNS
si eu ti-am vazut masina bambule pe bd 1mai pe 31dec 2010.c e cu u pe acolo?
Rico
cum nu stii? 1 mai e ultima fita Big Grin.gif La multi ani!!!
bambu
A ramas acolo parcata zilele astea, daca te uitai pe trotuar era si Cupra lu' Grecutu. De acolo am plecat impreuna cu un cotet mai mare.
Vlad_TNS
@Rico : ah, inseamna ca sunt fff smecher ca eu stau acolo tongue.gif

@ bambu : am inteles. nu am vazut si cupra lui grecu,era noapte,masina lui e neagra.......asta e explicatia smile.gif
bambu
Defapt este alba, plina de zapada..
Brill
@Vlad_TNS: unde stai? La 1 Mai? Inseamna ca sintem vecini biggrin.gif
Rico
stati asa sa ne lamurim. eu vorbesc despre ion mihalache(fostul 1 mai) si nu despre 1 mai din drumul taberei. Vlad stie ca e vecin de cartier cu mine Big Grin.gif
Vlad_TNS
1mai ion mihalache acolo stau . si u rico? smile.gif
Brill
De fostul 1 Mai vorbeam si eu... Eu stau in Victoriei pe linga Marul de Aur...
Vlad_TNS
eu la piata domenii. unde vine marul asta??? pe langa strazile cu nume de orase?(ex. roma,varsovia etc)
Brill
CITAT(Vlad_TNS @ Jan 3 2011, 12:36 PM) *
eu la piata domenii. unde vine marul asta??? pe langa strazile cu nume de orase?(ex. roma,varsovia etc)


In partea ailalta pe la Metal Import Export - Sevastopol, restauant Thalia... etc
Rico
da man, te-am mai vazut prin cartier. sare in ochi aia mica smile.gif eu stau mai sus de domenii, la dinu
Vlad_TNS
haha tare.. inseamna ca avem niste cunostinte comune sigur.andra cu honda o sti?
Lavinia
@TNS: Te-am zarit azi-noapte pe la Ikea
Rico
hmm andra cu honda...thats a negative..stiu pe tania cu yaris Big Grin.gif
Vlad_TNS
@ lavinia : buna,eu nu te-am vazut

@ rico : sau dragos de avea o fiesta st sau mircea(aka obssesion) ? astia stau pe la scoala de soferi dinu.
Rico
nu man. singurii care ii stiu de pe aici cu hh sunt florin si mully amandoi cu megane rs, si in bucurestii noi mai sunt 2 baieti care au 172-uri.
Versiunea Lo-Fi. Pentru a vedea versiunea completa cu mai multe informatii, te rog Apasati aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.