Ajutor - Cauta - Membrii - Calendar
Versiune Completa: Te-am vazut... te-am flash-uit
Forum HotHatches > HotHatches General > Te-am Vazut !
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
RollerMAN
nu dadeam ture, am fost pana sus la chicken stuff sa iau de mancare...si dupa ce am trecut de rond la casa poporului se gasise unu cu un wrx break sa se fugareasca cu mine....aparent din mers nu prea trage smile.gif)))
Ferny
CITAT(RollerMAN @ Apr 28 2011, 11:44 AM) *
nu dadeam ture, am fost pana sus la chicken stuff sa iau de mancare...si dupa ce am trecut de rond la casa poporului se gasise unu cu un wrx break sa se fugareasca cu mine....aparent din mers nu prea trage smile.gif)))

cumva avea nr de bulgaria???
bluey
Ma indoiesc ca wrx-ul negru cu nr de Bulgaria se complica cu vts-ul biggrin.gif
RollerMAN
nu avea b 555 wrx parca....si era argintiu...
Vlad_TNS
Fn2 alb B 300 JKR la mine pe strada.Salut si aici
Ferny
CITAT(RollerMAN @ Apr 28 2011, 10:26 PM) *
nu avea b 555 wrx parca....si era argintiu...

are soft prodrive ,evacuare tot prodrive, jante tot de la ei si cam atat, trage dar nu foarte spectaculos e ceva mai bine decat un wrx stock ...
doru_maf
IL 19 SGE prin slobozia. salutari salutari. Se vad bine rau jantele alea negre Haling.gif
pejte
CITAT(Ferny @ Apr 30 2011, 12:51 AM) *
e ceva mai bine decat un wrx stock ...

Doar ceva mai bine?
RollerMAN
Una peste alta..din mers...masina nu tragea...
pejte
E trist rau atunci, ca au costat ceva modificarile alea smile.gif
Fata de un WRX cu soft de la RC cum trage?
Ferny
proprietarul este doctor, acum nu stiu daca stie sa ii dea si in plus softul nu este ff agresiv ,stiu doar ca stock are 230 de cai la 0.85bari si acum merge cu 1 bar ceva de genu...
RollerMAN
da...poate era si piesa de pe scaun cu vreo hiba smile.gif ....oricum cred ca s-a cam ofticat ca n-a reusit sa ma prinda de 2 ori la rand....si nici in rond la fantani nu prea s-a vazut 4x4
Chuckie
Tunu` prin Sinaia azi
maryusdanyel
Salutare!

Vazut WRT-ul de multe ori, azi pe la Saftica,sapt trecuta la un service pe Mieilor, etc...
RoSonic
Vazut Profesoru - prin transeele dintre Campulung si Targoviste! Dureros rau drumul ala...
RollerMAN
Vazut bluey aseara prin parcarea de la bricostore si zok pe magheru
scateru
vazut ieri vic pe la sfantu gheorghe ... dadea la pompa laugh.gif dar pacientu mort...
RollerMAN
bine ma...t duci la curse si nu zici nimic...mergi p burta eh?
robi_zet
Bambu in mall vitan banuesc ca si tu ai fost la fast five nu? biggrin.gif
Chuckie
off : O mare prostie filmul , d.p.d.v al pasionatiilor auto zic...
RollerMAN
L-am vazut si eu aseara la drive in...asa e...cam dezamagitor din pctu d vedere al masinilor.
Chuckie
dar stiti de ce nu au reusit sa pacaleasca camerele cu nici o masina nu ?
ca nu au incercat cu Renault smile.gif)))))))))))))))))))))
bambu
Da, pe acolo era, nu te-am vazut Roby. Filmul interesant, dar s-a pierdut esenta.
RollerMAN
Am parcat aseara langa domnu riptor pe calea vitan smile.gif
De dimineata nu mai era masina deci cred ca venise si el la fast five la mall vitan smile.gif)
Andrei Stoicescu
CITAT(doru_maf @ Apr 30 2011, 11:35 PM) *
IL 19 SGE prin slobozia. salutari salutari. Se vad bine rau jantele alea negre Haling.gif

Da da daa salutari cred ca si eu am vaz masina ta dar nu am fost sigur asa... numa bine..
riptor
CITAT(RollerMAN @ May 5 2011, 11:01 AM) *
Am parcat aseara langa domnu riptor pe calea vitan smile.gif
De dimineata nu mai era masina deci cred ca venise si el la fast five la mall vitan smile.gif)


m-ai prins! biggrin.gif
si apropo de film, nu mai e film cu masini, e un fel de film politist cu ceva masini tari, fata de primul unde stateam cu gura cascata la masini verzi cu stickere si NOS, acum s-a cam pierdut din farmecu initial. oricum a fost mai bun decat unele din urma, dar, evident, ca primu n-o sa mai scoata.
macar ne-am delectat ochii cu ceva brazilience si am ras la cateva poante wink.gif
Vlad_TNS
CITAT(riptor @ May 5 2011, 02:43 PM) *
m-ai prins! biggrin.gif
si apropo de film, nu mai e film cu masini, e un fel de film politist cu ceva masini tari, fata de primul unde stateam cu gura cascata la masini verzi cu stickere si NOS, acum s-a cam pierdut din farmecu initial. oricum a fost mai bun decat unele din urma, dar, evident, ca primu n-o sa mai scoata.
macar ne-am delectat ochii cu ceva brazilience si am ras la cateva poante wink.gif



word biggrin.gif
Chuckie
vlad tns ieri pe langa Filaret smile.gif
Vlad_TNS
erai cu masina?? ca eu nu te-am vazut sad.gif salut aici
doru_maf
CITAT(Andrei Stoicescu @ May 5 2011, 11:22 AM) *
Da da daa salutari cred ca si eu am vaz masina ta dar nu am fost sigur asa... numa bine..

Da.Pai eram cu una undercover. Megane diesel powa' Haling.gif
Rico
clio r27 GXN sambata la universitate. frumoasa masina!
RollerMAN
ala e userul tza...cu ban tongue.gif
BSH
si eu l`am vazut...cre k ar trebui sa aiba BAN in loc de GXN laugh.gif

also vazut Lav, Tzuny mers la suc biggrin.gif
KoKaiNa
biggrin.gif dupa ceva timp finally vazut cu u guys !!! Haling.gif
vali_devill
Vineri,pe pargari,GTI negru UBV,ne-am salutat corespunzator.
Brgds
bluey
I-am dat spaime aseara lui Vlad TNS smile.gif))
Si l-am vazut sin in fata la Antipa dar l-am lasat in pace biggrin.gif
Vlad_TNS
cand??? cum??? ce???? cu ce masina erai???


bluey
Ieseai de la nunta aia de manelisti de langa muzeul militar cand era sa se suie un autobuz rosu pe tine de pe contrasens. biggrin.gif
Vlad_TNS
frateee nu am fost la nunta aia:)) am trecut prin fata nuntii si erau numai manele si tzigani,dadeam niste ture nocturne. .Sa inteleg ca u erai cu "autobuzu" rosu?
bluey
Dap. Enterprise-u biggrin.gif
Vlad_TNS
eu stiam de a3 bkd .nu te alte masini smile.gif ca altfel te salutam tongue.gif
vali_devill
Un reno megane galben B XX YBG,este de pe aici?era aseara prin dorobanti...brgds
bambu
Este Luigi, dar nu prea mai frecventeaza forumurile.
maryusdanyel
Eu stiam ca nu mai frecventeaza nici Romania...
doru_maf
ieri , roby in popesti orele 9 ale diminetii tongue.gif
robi_zet
Salut. Scz dar nu te-am vazut sad.gif ma duceam sa bag la pariuri biggrin.gif
doru_maf
te duceai catre bucuresti.ti-am dat 2 claxoane scurte.veneam din sens opus eu tongue.gif
Alex
focus rs alb - iuli ... prin pipera acum cateva zile
Chuckie
Bambu pe circuit in IOR ....o cam lua pe scurtatura smile.gif)
RollerMAN
iuli nu are ban...? pt iesirile dubioase...
Versiunea Lo-Fi. Pentru a vedea versiunea completa cu mai multe informatii, te rog Apasati aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.