Ajutor - Cauta - Membrii - Calendar
Versiune Completa: Te-am vazut... te-am flash-uit
Forum HotHatches > HotHatches General > Te-am Vazut !
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
bambu
M-ai vazut si pe pod?! Facusem deja o tura si n am mai putut decat una mica.
Iulirx nu este bannat permanent, a fost de doua ori pe perioade scurte, in prezent este acceptat.
Chuckie
te-am vazut pe pod si m-am prins de smecherie cand am vazut ca ceilalti doi dadeau o tura mare smile.gif)))
bambu
Pai cand eu dadeam ture ei stateau. Eu alerg mai repede si nu stau dupa ei.
vali_devill
TNS azi pe barbu vacarescu,in zona billa-kaufland.
Brgds
Vlad_TNS
Salut vali.... ma duceam acasa de la munca smile.gif .daca nu te-am vazut imi cer scuze tongue.gif


Si eu l-am vazut pe rico.........am stat in spatele tau la semaforul de la 1mai....ti-am dat flashuri.........nimic..........nici o avarie ....nimic nimic. salut aici


Si pe ZZD la chibrit acum 15 min.Noroc
Rico
da coco? ti-ai pus faruri cu lupa? am crezut ca e unu mai disperat sa plece de la stop si da flash-uri! noroc!
Vlad_TNS
huh.gif am farurile astea de un an .
Rico
eu te-am vazut mereu ziua Big Grin.gif ....si ziua nu mergi cu ele aprinse Dont Do It.gif
Vlad_TNS
tind sa te contrazic si aici.si ziua si noaptea merg cu farurile aprinse laugh.gif
robi_zet
Vlad_TNS in fata pe la tribunalu' bucuresti pe la 2 si cv parca. tongue.gif
Vlad_TNS
noroc noroc. smile.gif
RollerMAN
M-am intalnit in seara aceasta cu paulmig la circuitul d carturi din sibiu. Maine posibil o mini intalnire hh in sibiu / paltinis.
Btw e killer circuitul d aici :-)
robi_zet
Vazut ferny la casa poporului pe la ora 22 . Salut
bambu
A dat masina Ferny.
Ferny
salut Robi si eu te am vazut dar eram un pic grabit...pe 6 iunie ne intilnim sa facem actele momentan mi a dat doar avansul...
robi_zet
Am vazut ca te grabeai putin asa tongue.gif
vali_devill
azi dupa amiaza in floreasca.pe garibaldi,kia ceed cu sticker hothatches,visinie cu negru,parcata langa parcul de la cinematograf.care te simti vecin de cartier cu mine dar o strada mai la dreapta?
brgds
maryusdanyel
Salutare.
Eu am fost vecin cu tine cativa ani.
Aveam firma fix in fata casei tale. smile.gif
vali_devill
Salut.details please,ca as fi tinut minte masina.e posibil pe vremea aia sa fi avut un golf 3 verde.il mai am si acum.
Brgds
maryusdanyel
Stiu golful 3.
Cand am venit acolo aveam un 307cc visiniu, cu niste jante frumoase:) , apoi am luat Clio.Le parcam de obicei in parcarea aia metalica acoperita de pe straduta.
Rico
clio r27 pe beller azi dim! gxn parca la numar. salut!
RollerMAN
smile.gif) teo...tza...cu ban
Rico
are ban pe viata de pe hh? Laughing.gif
bambu
Nu pe viata, minim 6 luni. Contam pe faptul ca oamenii se mai schimba.
robi_zet
Vazut daemon la tineretului pe la 9 45 parca . Salut
wrt
Il salut si aici pe eNorel
RoSonic
Multumesc domnului Sabin pentru "acordarea" accesului in soseaua principala din Pipera, eu iesind de pe una dintre stradutele laterale tongue.gif
Sabin
Confused.gif mellow.gif
corado
dinspre Podul Grand spre Arcul de Triumf vazut Ford Focus ST negru.... numar STS ......pe linia de tramvai......nu mai avea rabdare sa astepte la semafor...in coloana ca restul participantilor la trafic.......salutari daca e p-aicea...!
Vlad_TNS
Vazut Golf5 GTI Gri B 84 AIX pe Stefan cel Mare.Eu eram undercover in spatele tau cu o Ibiza Rosie.....probabil te-am enervat ca am un far ghidush care bate mai sus decat trebuie smile.gif
corado
vazut noua Fabia RS (verde) numar KIS si un scirocco R blue race (condus de o tipa ) numar BOB ( Pipera-Jollie Ville)

Salut!
corado
un GTI mall Vitan, si un 993 turbo surprins in trafic...
Rico
Aseara clio-ul lui vusi parcat mintenas cu oglinzile pliate pe la real vitan
bambu
eu il vad zilnic, acolo locuieste omu.
Rico
da florine... eu mai mult ziceam de oglinzi mi-a placut ca erau pliate wub.gif si masina era intre doua dube albe. wannabe ambulances Smug.gif
offf moderatorii astia domle' mereu sa comenteze cate ceva Big Grin.gif
bambu
OFF:eu sunt admin, te rog frumos, e ca si cum ai striga un general, "colonele" laugh.gif
vreau sa imi pun si pe usa "familia admin Iancu" cum au toti inginerii si doctorii care se respecta
BSH
pot sa imi pun si eu pe usa familia user si sticker smile.gif)))))))) chiar mi`as pune pe usa un sticker cu hh
Darky
vazut/salutat sabin acum o ora prin pipera
RollerMAN
Vazut vlad tns acum vreo 40 de minute pe dorobanti smile.gif ...
Vlad_TNS
noroc noroc smile.gif
dragostan
Vlad_TNS acum cateva zile la OMV apaca si colegul silvio cu care mai nou am aflat ca sunt si vecin...ne-am intalnit de vreo 4 ori in ultimele 2 saptamani. salutari!
robi_zet
Vazut teff azi in popesti-leordeni. Dementiala masina biggrin.gif
RollerMAN
mah tu nu trebuia sa pleci la greci?
Vlad_TNS
noroc dragos........ cool.gif
robi_zet
CITAT(RollerMAN @ Jul 1 2011, 05:04 PM) *
mah tu nu trebuia sa pleci la greci?

Maine dimineata plec biggrin.gif
vali_devill
Aseara pe magheru,sabin...
Si azi pe aleea privighetorilor,GTI negru UBV.
Salut aici.
Brgds
bambu
Vazut in dimineata asta 2xclio RS, Agergeorgian pe Patrascanu si inca unu pe Morarilor care nu prea mai scrie pe aici, i-am uitat nick-ul.
alexnightrider
am vazut si eu un megane RS cu jante galbene cu nr ceva cu FIT pe la mine pe langa stadionul national , nu arata rau
BSH
E ala cu numar de Braila ! dap ,arata fain masina
Chuckie
nu e ala..e fosta masina a lui Bogdan (ambele au FIT ) smile.gif
si arata chiar bine..nu e tiganie
Versiunea Lo-Fi. Pentru a vedea versiunea completa cu mai multe informatii, te rog Apasati aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.