Ajutor - Cauta - Membrii - Calendar
Versiune Completa: Te-am vazut... te-am flash-uit
Forum HotHatches > HotHatches General > Te-am Vazut !
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
ra2
vazut azi pe langa liceul mihai viteazul CTR-u negru SXD la nr biggrin.gif
George
nu cred ca eram eu ... am fost pe mihalache dar mai devreme , pe la 6 .

vazut azi tt alb in pipera ... nu am vazut soreful in schimb tongue.gif
RRal
pai probabil eram si eu p-acolo pe sub volan.. biggrin.gif ori l-ai vazut stationat la banca acolo pe dreapta probabil tongue.gif
bogdan_wrc
ronnie, azi dimineata pe DN1 catre Ploietsi? pe la 8 asa?
Jazzy
Am vazut acum 1 ora un renault megane dar nu stiu modelul,era alb in 4 usi si avea steag din acela fata si aripa spate lateral stanga si folie!!!masina arata demential insa nu stiu daca era megane sport sau RS!!

P.S.cand il mai vad ii fac o poza!
RollerMAN
Era meganul lui iulian care e facut sa arate ca un rs
Lavinia
CITAT(ra2 @ Aug 28 2009, 07:27 PM) *
vazut azi pe langa liceul mihai viteazul CTR-u negru SXD la nr biggrin.gif



Busted biggrin.gif
Unde si in ce erai?smile.gif
bambu
CITAT(Jazzy @ Aug 30 2009, 09:44 PM) *
Am vazut acum 1 ora un renault megane dar nu stiu modelul,era alb in 4 usi si avea steag din acela fata si aripa spate lateral stanga si folie!!!masina arata demential insa nu stiu daca era megane sport sau RS!!

P.S.cand il mai vad ii fac o poza!

Megane Sport sau RS(renault sport) e aceeasi masina. Exista rs sau f1 diferenta fiind de 5 cp, LSD si cateva kg in avantajul F1. F1 este numai in doua usi, RS doua sau patru.
PCA
Alex B -- KWL , Aurel Vlaicu, salut aici, eu eram la florarie biggrin.gif
Alex
salut smile.gif
ronnie
@ bogdan_wrc: nope, not me. cred ca era sora lui Blackie, cea care a fost la Automarcus, asta daca era in 5 usi. Totusi, sunt convinsa ca n-avea the sticker pe partea dorsala bombata smile.gif
George
vazut zilele trecute H CTR neagra cu vtr parca la numar . salutat din sti ... da' nu a percutat
bambu
Vineri octav_m pe la Real Vitan, conduce o ea.
agh
Seawolf busted pe iuliu maniuu pe la 20:30-21:00 parca biggrin.gif ce bine o prinde albastrul! biggrin.gif
alexnightrider
da da asa este eram cu prietenul meu mergeam la o bila in kings
alexnightrider
si mi-am adus aminte Sabin in parcare la victoriei pe la 22 dar nu sunt sigur
Sabin
DA eu eram smile.gif
SeaWOLF
CITAT(agh @ Sep 9 2009, 02:17 AM) *
Seawolf busted pe iuliu maniuu pe la 20:30-21:00 parca biggrin.gif ce bine o prinde albastrul! biggrin.gif


Guilty as charged biggrin.gif
dany_eok
Vazut Lavinia (CTR SXD) la intersectia de la Sincai.
octav_m
CITAT(bambu @ Sep 6 2009, 08:26 AM) *
Vineri octav_m pe la Real Vitan, conduce o ea.

sigur nu eram eu...pana acum in afara de taicamiu n-a mai condus nimeni masina wink.gif) mai e una in 5 usi cu acelasi bodykit, cred ca aia era biggrin.gif
bambu
Ce sanse erau...
Orlandel
Dany la ce ora ai vaz sxd?
ca si eu eram pe acolo laugh.gif
bogdan_wrc
vazut S3 identic cu al meu in geamurile unei cladiri.... cand treceam prin fata ei..wow laugh.gif
agh
off-topic: eu o vad zilnic pe lavinia laugh.gif sac! who's teh boss now?cool.gif
George
vazut asta seara pe la 21.00 pe stefan cel mare scirocco albastru WLF la numar . flashuit + claxonat , soferul a ramas in urma nedumerit (facea stanga )
ronnie
E clar! E nevoie de mai mule flyere pentru ca sunt inca multe HH care nu sunt in comunitatea HotHatches si ai caror proprietari raman nedumeriti cand ii flashuim prin trafic. Aceeasi reactie ca la George de la un Clio RS 197 albastru pe care l-am vazut de mai multe ori pe Unirii/Splai/prin centru si care nu a reactionat niciodata. Nr b-xx- yw...ceva smile.gif
alexnightrider
WLF e Seawolf , inca nu s-a obisnuit smile.gif))
bambu
L-am vazut si eu aseara pe seawolf pe Balcescu pe la 19:00.
alexnightrider
eu deja cu Sabin ma vad tot timpul pe magheru , iar aseara a avut dreptate "s-a spart conducta" tongue.gif
mankiony
Vazut astazi portocala mecanica la Valcea , soferul era plecat biggrin.gif
Darian
Pe unde era parcata? Ca eu nu am stat departe de ea mai mult de 10 min biggrin.gif
Orlandel
Vazut seawolf pe magheru pe la 9.20...
plimbarici?smile.gif
mankiony
Portocala era parcata langa scoala nr. 10 biggrin.gif
Darian
aaah cand am fost la stomatolog biggrin.gif
Alex
vazut domnisoara bruneta insotita de TT alb

sa vedem daca isi da ea seama unde. smile.gif
RRal
CITAT(Alex @ Sep 17 2009, 10:13 PM) *
vazut domnisoara bruneta insotita de TT alb

sa vedem daca isi da ea seama unde. smile.gif


hmm..nu chiar..nu tin minte sa-ti fii vazut masina..erai cu alta?unde? tongue.gif
Orlandel
si eu am vaz domnisoara bruneta pe avarii pe calea victoriei laugh.gif
RRal
pana la urma mi-am dat seama si cu alex tongue.gif orlando,tu nu te pui,ne vedem zilnic biggrin.gif
SeaWOLF
CITAT(Orlandel @ Sep 17 2009, 01:02 AM) *
Vazut seawolf pe magheru pe la 9.20...
plimbarici?smile.gif


Mah noroc ca nu stie gagica-mea de siteu asta ca ma dati de gol biggrin.gif
ace117
Vazut pe julyan86 la Baneasa. Era cu un Logan si facea semne disperate catre mine. laugh.gif
La primul semafor ne-am facut cunostinta. smile.gif
Salutari si pe aceasta cale!
Alex
vazut azi prin baneasa alex preda ... cam nedumerit ... ca nu am nr pe fata smile.gif
Shy
salut , nu am stiut ca esti " american style" smile.gif si oricum eram praf!!! am facut 45 de minute de la Ikea acolo unde ne-am intalnit sad.gif(
bambu
Vazut Rollerman parcat pe la Vitan Mall.
bambu
Am mutat posturile despre accidentul de pe A2. Continuati va rog aici http://www.hothatches.ro/index.php?showtopic=442
bambu
Mini Cooper S - iovivali ieri pe delea noua vav Seven.
bambu
Vazut si salutat in seara asta pe Splaiul Independentei pe dany_eok, mai mult el pe mine smile.gif
antonio74
vazut pe sabin , pe strada Cuza , nu zic mai mult .... laugh.gif huh.gif
iovivali
CITAT(bambu @ Sep 26 2009, 02:17 PM) *
Mini Cooper S - iovivali ieri pe delea noua vav Seven.


M-ai prins. huh.gif
bambu
A fost simplu, masina e inconfundabila smile.gif
bogdan_wrc
intalnit cu grecutzul...vineri seara ! ai fugit...repede smile.gif
Versiunea Lo-Fi. Pentru a vedea versiunea completa cu mai multe informatii, te rog Apasati aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.