Ajutor - Cauta - Membrii - Calendar
Versiune Completa: Te-am vazut... te-am flash-uit
Forum HotHatches > HotHatches General > Te-am Vazut !
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
RollerMAN
Incap incap..mai ales daca sunt pe modelul raluca laugh.gif
Dr.Silviu
Hai nu-i mai bagati bete in roate baiatului... Eu l-am vazut cu o singura fata.. nici vorba de 4-5...
E baiat serios ce naiba tongue.gif
Nicky
Ieri, pe Lacul Tei, un renault megane galben racing...B-82-***
Azi, pe Kiseleff, un alt renault megane galben racing...B-76-WRP
Greetings to both of ya!
Jazzy
Vazut ieri in fata hotelului TRaian din Braila,un megane galben F1 team,avea B-xx-KSX.....salutari si aici!!!interesante jante
Lavinia
CITAT(Nicky @ Oct 29 2009, 09:47 AM) *
Ieri, pe Lacul Tei, un renault megane galben racing...B-82-***
Azi, pe Kiseleff, un alt renault megane galben racing...B-76-WRP
Greetings to both of ya!



Pe WRP l`am vazut si eu aseara pe Decebal
Lavinia
Spotted Clio Sport albastru BSH cu nr de AG astazi pe inserat:) Cineva de pe aici? rolleyes.gif
bambu
Da, colegul BSH.
RRal
vazut cu antonio,desi nu am recunoscut prima oara numarul.. tongue.gif si vazut acel TYP,dar fara cele 5 fete,baga marsarier la culoarea rosie a semaforului rolleyes.gif
mirciulik86
toata lumea vede acel typ... si eu l-am vazut pe timisoara cu o fata frumoasa in dreapta... si il vad tot timpul de la geam... frumoasa masina... proprietarul e pe aici? vreau sa il felicit pentru alegerea facuta(si masina si fata).
bambu
Cine ma, f1 ala galben? laugh.gif
mirciulik86
CITAT(bambu @ Oct 30 2009, 12:29 AM) *
Cine ma, f1 ala galben? laugh.gif


smile.gif))) tare asta smile.gif)) rad rau de tot =))
RRal
tare poza bambu laugh.gif eu ziceam de chinezarie tongue.gif si am mai vazut inca una (HKS) in parcare la Serus azi tongue.gif
bambu
Oricum TYP sau nu, e orbita in poza de splendoarea de alturi biggrin.gif
L.E. este si pe aici, vezi http://www.hothatches.ro/index.php?showuser=31
L.E. si uitandu-ma pe poze descopar ca si sotia lui e bruneta...deci la el va refereati, nu?
Alex
deja o dam in asl pls si excese de modestie smile.gif

vazut acum 2 seri pe stefan cel mare clio RS ... nr de inmatriculare B - XX - TUN

tot acum 2 zile Grecu @ PBN
robi_zet
Vazut azi pe nicky si lui cupra orange biggrin.gif la aeroport otepeni, ai trecut exact pe langa mine smile.gif)
RollerMAN
Vazut sabin si cu alex azinoapte prin victoriei.
Darian
Eram si Alex cu S3ul galben si eu si octav pe acolo. Ti-am vazut masina dar nu stiam pe unde erai.
Nicky
QUOTE (robi_zet @ Oct 30 2009, 07:57 PM) *
Vazut azi pe nicky si lui cupra orange biggrin.gif la aeroport otepeni, ai trecut exact pe langa mine smile.gif)

salutare, Robi! cautam Luk Oil, sa punem ECTO. E buna benzina, dar nu am primit culoar de zbor laugh.gif
RollerMAN
CITAT(Darianst @ Oct 31 2009, 11:06 AM) *
Eram si Alex cu S3ul galben si eu si octav pe acolo. Ti-am vazut masina dar nu stiam pe unde erai.

Sorry pe voi nu v-am vazut....
Eu eram chiar in masina cu treburi... cool.gif
robi_zet
Nicky eu te-am vazut in parcare la aeroport sus pe acoperisi biggrin.gif nu cred ca erau benzinarii acolo smile.gif)

Si azi dimineata pe DN1 vazut evo X al Politiei la ce sofer avea cu siguranta performantele iau scazut smile.gif)
ronnie
vazut de vreo 2 saptamani Focusul ST din poza pe str. Th. Sperantia (pe langa barul Zvon).
Apasa aici pentru a vizualiza fisierele atasate
careva cunoscut?
dragostan
vazut si eu in seara asta pe DN1 AG XX BSH, clio sport albastru smile.gif salutari!
octav
Era Victor, am impresia ca se ducea impreuna cu cativa colegi din clubul RS la un party de Halloween la castelul Bran. cool.gif
bogdan_wrc
hmm sad.gif ce pacat ca nu m-am intalnit si eu cu ei pe DN1...
Lavinia
Am fost salutata astazi de un S3 alb de PH , iar in drum spre casa am vazut un evo galben parcat nu foarte bine biggrin.gif
bogdan_wrc
avea WAA la nr S3ul de PH?
trix_seven
Salut am vazut un Ford Focus Kit ST, un pic mai deosebit, in Bucuresti pe Regina Elisabeta pe langa KFC, Nr B .. SFX stie cineva ceva de el... biggrin.gif E cumva for sale ??
octav_m
e al lui Sufletel...si din cate stiu, nu e de vanzare
mankiony
Vazut megane galben F1 team,avea B-xx-KSX pe la valcea,e de pe aici ?
Lavinia
CITAT(bogdan_wrc @ Nov 2 2009, 06:49 PM) *
avea WAA la nr S3ul de PH?



Parca da... unsure.gif
Darian
CITAT(mankiony @ Nov 2 2009, 10:02 PM) *
Vazut megane galben F1 team,avea B-xx-KSX pe la valcea,e de pe aici ?


Nope e baiatul ala de l-am invitat eu atunci seara.
Lavinia
Aparitie noua la mine in ograda de 2 saptamani: un STI albastru BR-xx-WRX. Nu am apucat sa`i fac o poza sad.gif
Lavinia
Vazut una bucata polo gti alb & lookin hot pe Caderea Bastiliei in fata la o cladire urata tongue.gif
Ceva imi spune ca era monk smile.gif
Ciosmi
Ieri l-am vazut pe monk...tot pe caderea bastiliei biggrin.gif.Daca e mic gaseste rapid loc de parcare Yuck.gif angry.gif
bambu
Ieri BBK pe la Morarilor.
robi_zet
Ieri Ford Focus ST pe langa Vitan Mall B xx UBL (cineva de aici?)
Dr.Silviu
Azi la Unirii la 11.40 am vazut un Focus ST portocaliu. Era in spatele unui autobuz, astepta sa plece... N-am vazut clar cine era, dar am vazut ultima litera din numar: "O"
robi_zet
Vazut in seara asta cu juma' de forum tongue.gif
bambu
Si eu am vazut ceva membrii in seara asta.
bogdan_st
eu sunt cu focusu UBL tongue.gif
robi_zet
Salut bogdan stai pe langa mall nu? ca mereu o vad pe acolo
RRal
vazut clio rs alb B xx LOL aseara la player in parcare:p cineva de pe aici?
Alex
vazut tt alb, soferita bruneta ... e cumva pe aici ?
octav
Acel Clio alb cu nr LOL este un Clio diesel cu kit exterior de RS. wink.gif
RRal
my bad,la ora aia cam greu sa observ acest detaliu laugh.gif
alex,cand si unde m-ai vazut?tongue.gif
Alex
in poza pe mess la avatar (sau nu se pune ?) tongue.gif
scateru
vazut dragostan , dragostan vazut pe mine .. dragostan urmarit pe mine biggrin.gif stat de vorba.. si una mica... etc. sper sa se intareasca comunitatea d`aci din ploiesti.. deja facem aici exotic hatch laugh.gif
bambu
Pai daca veti fi mai multi poate venim in 'inspectie".
scateru
nimic inposibil .. pregatim terenu... wink.gif
dragostan
clar, pana atunci poate venim noi in vizita biggrin.gif

PS: babutza se tine bine de tot!
Versiunea Lo-Fi. Pentru a vedea versiunea completa cu mai multe informatii, te rog Apasati aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.