Ajutor - Cauta - Membrii - Calendar
Versiune Completa: Te-am vazut... te-am flash-uit
Forum HotHatches > HotHatches General > Te-am Vazut !
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Rico
pai ma gandeam ca daca ii agatam in trafic le spunem de forum si ii facem membrii wub.gif
Darky
QUOTE (grecutzu2005 @ Dec 7 2009, 03:48 PM) *
eu vazut una bucata biciclist cum era sa intre frontal in mine. ma facea varza. sad.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

nu-i gluma cu biciclistii astia ... bambu stie de ce ...
Sabin
Vazut domnul BYG prin spate pe la Crangasi. Sa traiesti
BSH
Rico pe ion mincu (strada adica). Udrea pe Caderea Bastiliei in al ei hothatch CL500
Darian
Vazut azi pe BYG in regie la iesirea spre crangasi tongue.gif Eram cu pejosul
48BYG
Trec zi de zi pe acolo , sabin si darian vad ca si voi la fel smile.gif)
Lavinia
Vazut azi pe la 9 dimineata parcat pe Dorobanti Suzuki SS de pe forum smile.gif
Rico
megane rs negru B 13 RCE la opera. nu a raspuns la flash-uri and stuff. sleep.gif De p'aici? Signing.gif
RRal
domnu` byg prin victoriei asta seara happy.gif si scirocco wlf bariera pipera,tot acum noaptea..
Orlandel
vazut bsh ieri la locul de munca...biggrin.gif
imi place ca ti-ai schimbat locul de parcare laugh.gif
agh
busted Vlad_TNS cu a sa Ibiza biggrin.gif iesea din parcare la romexpo vis-a-vis de Romana-americana
48BYG
CITAT(RRal @ Dec 9 2009, 12:09 AM) *
domnu` byg prin victoriei asta seara happy.gif si scirocco wlf bariera pipera,tot acum noaptea..



si eu te-am vazut ,stateai pe jumatate de scaun smile.gif)
Alex
@ Victoriei

TT cu RRal & friends
si un Opel alb, RUF daca nu ma insel

mai erau cateva masini prin parcare, dar nu am fost atent tongue.gif
tucuras
am vazut-o si eu pe RRal acum 15 min in Victoriei....eram in graba si nu am apucat sa vad cine mai era sau daca mai era cineva...
+ un golf 5 cred ca era GTI, B 88 JEX pe la 10 la tricodava in Dr. Taberei...e de pe-aici?
RRal
CITAT(Alex @ Dec 9 2009, 10:50 PM) *
@ Victoriei

TT cu RRal & friends
si un Opel alb, RUF daca nu ma insel

mai erau cateva masini prin parcare, dar nu am fost atent tongue.gif


ti-am vazut flash`ul tongue.gif pe lari n-ai vazut-o tongue.gif
Alex
lari tocmai coborase din masina ... si a stat fix in lumina reflectoarelor (flashurile mele) smile.gif
Orlandel
si eu am vaz tt-ul alb dar nu era nimeni in el...si nici pe langa el...am oprit dar nu era sad.gif
eram fara kia...eram undercover laugh.gif
RRal
pff..momentul meu de glorie laugh.gif nu eram la masina orlando,eram cu lari prin oras tongue.gif
alex,eu nu ziceam de ea ca persoana,ci ca masina laugh.gif
Orlandel
e bine...si voi ca fetele prin oras laugh.gif
eu acu ma plimb cu hyundai-u back to basics laugh.gif
SeaWOLF
CITAT(RRal @ Dec 9 2009, 12:09 AM) *
domnu` byg prin victoriei asta seara happy.gif si scirocco wlf bariera pipera,tot acum noaptea..

Eram prea ocupat sa nu-mi rup rotile pe acolo biggrin.gif Nu te-am vazut
Alex
RUF pe magheru ... ieri noapte
BLB si Ernest in parcare la Victoriei

cam atat, momentan smile.gif
48BYG
Pe RUF l-am vazut si eu cand pleca din Victoriei .....poate mergea sa-si spele masina ca era nevoie smile.gif))
Alex
era cu niste fete ... la plimbare tongue.gif
48BYG
Cu fetele era pe jos in plaza , i-am prins si acolo ,dar nu se pune daca nu erau cu masinile smile.gif)
RRal
soacre rele ce sunteti laugh.gif
RUF
laugh.gif Si ti-a placut filmul? rolleyes.gif
Danyutz
Avem un FR sau Cupra cu RAZ la nr? L-am vazut astazi parcat in fata casei la intrare in Pitesti, dinspre Valcea.

La Bucuresti pe centura am vazut un TPR rosu, un baiat cu ochelari, nu mai retin numarul. tot pe centura 2 baieti un un Renault Megane RS rosu.
Sabin
Vazut JTJ Serus, in coma de gradul IV . Organele sunt pe drum
Alex
bluey aproape de victoriei

mircea pe magheru prin trafic

octav in apropiere de romana (scuze, mi-am dat seama un pic cam tarziu) tongue.gif

Lavinia
Vazut una bucata Megane albastru in fata blocului cu un semn de intrebare portocaliu pe spate biggrin.gif
Nu e de pe forum, nu? Nu am putut sa vad numaru sau alte detalii sad.gif
Rico
vazut/salutat una bucata proprietar megane rs albastru pe magheru B 83 JMO! De pe aici? Big Grin.gif

noroc bambu! Signing.gif

ps: am mai vazut un megane albastru cu insemnele renault sport, dar nu a rasp la flash-uri/avarii, plus ca era chior de un xenon Big Grin.gif
Darky
vazut azi pe caramfil pe dany EOK ... am vrut sa-l provoc la una mica ... problema era ca nu eram cu meggy ... eram cu aia mica biggrin.gif de 75 de cai
vazut si blackie pe la comarnic ... same shit ... nu avea cum sa ma vada ca eram undercover cu masina de munca smile.gif ... doar m-a auzit la telefon
octav_m
CITAT(Alex @ Dec 12 2009, 12:01 AM) *
octav in apropiere de romana (scuze, mi-am dat seama un pic cam tarziu) tongue.gif

ti-am dat flashuri, dar nu credeam ca m-ai vazut tongue.gif noroc biggrin.gif
vazut/alergat cu bluey pe kiss....sry dar n-am avut timp sa scot esp-ul, ca la mine trebuie sa stau 2 sec cu degetul pe buton ca sa se dezactiveze si s-a pus verde prea repede sad.gif next time biggrin.gif
bambu
CITAT(Rico @ Dec 12 2009, 12:17 AM) *
vazut/salutat una bucata proprietar megane rs albastru pe magheru B 83 JMO! De pe aici? Big Grin.gif

noroc bambu! Signing.gif

ps: am mai vazut un megane albastru cu insemnele renault sport, dar nu a rasp la flash-uri/avarii, plus ca era chior de un xenon Big Grin.gif

Salutat inapoi, culmea eram pe Magheru, dar nu Magherniseam, eram in trecere. celalalt megane albastru ar putea fi Nic-andrei, altu cu renaultsport albastru care sa fie si bucurestean nu cunosc.
Alex
Lavinia, nu e de pe forum Megane-ul ala smile.gif

Are MNY la nr de inmatriculare
Rico
sau sheriff-ul sabin! Big Grin.gif
ps: era replica megane-ul "chior" dar arata bine!
robi_zet
Vazut dorin azi biggrin.gif

Salutare si aici biggrin.gif
bambu
CITAT(Rico @ Dec 12 2009, 01:35 PM) *
sau sheriff-ul sabin! Big Grin.gif
ps: era replica megane-ul "chior" dar arata bine!

Era sabin doar daca avea un lant in fata si unu care tragea de el.
Exista o replica albastra, blue alp?!
Dr.Silviu
Vazut Rral la Piata Victoriei. Parca era stricata evacuarea... Suna altfel tongue.gif
ronnie
Sal, Darky! Daca erai cu Meggy-ul sigur te remarcam la ce atent ma uitam la drum, ca alunecase ca pe patinoar pana pe la Comarnic.

Rico, Meganul R26 negru pe care l-ai vazut e al lui Adi, prezent aici pe forum. Ai vazut cumva ce numar avea rs-ul albastru replica?
RRal
simteam nevoia de o schimbare..asa ca i.am scos finala si am pus teava,pt moment..
Alex
si-a facut si ea un mic tt-rs smile.gif
RRal
as vrea eu Alex tongue.gif lasa,ca o sa ai si tu unul daca iti faci tongue.gif
Rico
nu am vazut nr, dar pe bara spate avea sticker reno.ro
julyan86
Stie cineva pe audi a3 negru B 56 KSS si mini cooper s B 95 WRT cu sticker mini.ro Confused.gif

L.E. era bluey ... eu m-am uitat la ei biggrin.gif eram cu un logan albastru in benzinarie la omv ... erau la o cafea smile.gif) !!!
iovivali
Il stiu pe B 95 WRT biggrin.gif Este Radu si stickerul e mymini.ro huh.gif
Stefan
Iar KSS este bluey, a.k.a "Diesel Powaaahhhh" smile.gif
Dr.Silviu
Si KSS este bluey aici pe forum...
bluey
Ba dar nu mai poti sa dai un parts fara sa te dea astia pe teava biggrin.gif
Spioniii.
Simteam eu ca ma urmareste o agentie secrete unsure.gif

medicamenteeeeee!!!!!!!
julyan86
Nu ai vazut ca se uita cineva insistent la voi ... ca erau prea de tot 2 masini de genul ala , una langa alta laugh.gif
Versiunea Lo-Fi. Pentru a vedea versiunea completa cu mai multe informatii, te rog Apasati aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.