Ajutor - Cauta - Membrii - Calendar
Versiune Completa: Te-am vazut... te-am flash-uit
Forum HotHatches > HotHatches General > Te-am Vazut !
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
mirciulik86
@vali sper sa fi meritat. la un moment dat chiar m-am simtit aiurea ca ai iesit asa racit.....

@dorin mi se pare mie sau ai ceva cu evacuarea mea? smile.gif)
Alex
un filmulet ceva cu evacuarea ?smile.gif
RollerMAN
Pai suna mai bine doar cu admisia pana sa pui evacuarea, atunci suna gros si a motor suparat acum suna .....cam ascutzit...
mirciulik86
Pai trebuie sa imi fac timp sa merg sa o fac la loc. Nici mie nu imi place cum se aude. Parca e ascutitoare:)) maine sper sa ajung la service. @Alex nu cred ca ti-ai dori sa o auzi smile.gif)
iovivali
Mie mi-a placut cum se aude. biggrin.gif
ronnie
Ntz-ntz, nu-i frumos... Dont Do It.gif In loc sa va conversati despre lucruri stiute doar de voi, mai bine puneti aici "dovada" sa ne dam si noi cu parerea in cunostinta de cauza biggrin.gif
iovivali
Sa nu zic de sunetul lui Sabin... biggrin.gif
mirciulik86
smile.gif) m-ai facut curios cand mi-ai zis si am iesit si eu imediat sa vad smile.gif) mai rau ca inainte. si eu care credeam ca a mea se aude tare. ma simt mult mai bine biggrin.gif
Orlandel
vazut sabin pe soseaua kisselef...biggrin.gif
iovivali
Sabin e urmarit laugh.gif
Alex
Octav in Victoriei ... ieri noapte. Defapt doar masina smile.gif
robi_zet
Vazut ieri pe la 8 in parcare la mall vitan opel astra opc B xx NSU
mirciulik86
Octav acum 10minute pe la casa scanteii
mirciulik86
Tot Octav acum 2min la rompetrol pe virtutii. Poate te vad si pe la munte mai incolo smile.gif)
mirciulik86
Bogdan_wrc prin ciolpani, orlando la petromul din ploiesti.. Ce de lume azi smile.gif
c6t9
propun sa-ti schimbe nick-ul in STALKER
mirciulik86
da. propun sa deschizi un topic nou pe tema asta.
c6t9
done
Alex
vazut Rral prin Poiana Brasov ...
Salutat, pupat, urat La Multi Ani smile.gif
bambu
Vazut Lavinia si Orlando in Sinaia. Salutat, pupat, urat, ba chiar mancat impreuna apoi fugit biggrin.gif
Rico
vazut/salutat/urat si baut cu riptor in poiana brasov
Alex
plagiatori smile.gif
Rico
Signing.gif Just Stupidity.gif
riptor
CITAT(Rico @ Jan 2 2010, 11:47 PM) *
vazut/salutat/urat si baut cu riptor in poiana brasov


baut cola.. ca suntem responsabili biggrin.gif
Orlandel
Buuuun
Vazut mircea si antonio in ploiesti km 6-petrom...stat de vorba pe 30 dec.
Vazut catalyna tot in acest timp pe dn se grabea cred spre munte..
Vazut BFF tot in acest timp laugh.gif
Vazut Bambu pe 1 seara,mancat,vorbit...tot tacamul
Vazut pe 3 seara(eu obosit fiind) pe darian pe la calise prin fata probabil se ducea la intalnire.
Alex
echipa de drift hh @ ikea

antonio, sabin, mircea, roller, si nu mai stiu smile.gif
RollerMAN
Da trebuie sa mai facem un grup HH drifting Team laugh.gif
Orlandel
cred ca a iesit ceva frumos...doar ca oboseala si-a spus cuvantul sad.gif
era multa lume?
Alex
p.s. se dadea bine gti-ul ala alb ?smile.gif
Rico
aseara pe langa ramayana vazusi megane rs albastru(bambu), astra h Bxx AGH, focus ST portocaliu. era si un corsa langa h dar nu stiu daca era de pe forum. m-am uitat prin local ca poate poate va ginesc dar nu va cunosc dupa fete Big Grin.gif
bogdan_wrc
Vazut orlandel pe 31 pe DN1, pe la Romanesti si dupa el, vazut CTR alb...facut flashuri, dar soferul are nevoie de ochelari.... smile.gif))
RollerMAN
@alex, a fost si un gti? laugh.gif

Eu n-am vazut decat un golf urat cu jante de tabla negre fara capace.....bleah...
bambu
CITAT(Rico @ Jan 4 2010, 09:32 AM) *
aseara pe langa ramayana vazusi megane rs albastru(bambu), astra h Bxx AGH, focus ST portocaliu. era si un corsa langa h dar nu stiu daca era de pe forum. m-am uitat prin local ca poate poate va ginesc dar nu va cunosc dupa fete Big Grin.gif

Shit...got busted.
Culmea, mai era un membru HH la o alta masa in afara de tine Rico, dar era venit undercover.
Alex
CITAT(RollerMAN @ Jan 4 2010, 09:34 AM) *
@alex, a fost si un gti? laugh.gif

Eu n-am vazut decat un golf urat cu jante de tabla negre fara capace.....bleah...


mda ...
era un edition 30 cu jantele de iarna
RollerMAN
CITAT(bambu @ Jan 4 2010, 09:38 AM) *
Shit...got busted.
Culmea, mai era un membru HH la o alta masa in afara de tine Rico, dar era venit undercover.


Cine? bluey? laugh.gif
Darian
dap bluey era. Frate nu mai putem misca in front. Ati pus satelitul pe noi? smile.gif)
Rico
buei, eu m-am uitat dupa voi....sad.gif eu stateam la masa de langa bar imediat cum intri in dreapta
bambu
Stai ca nu inteleg. Deci, intri faci stanga spre bar si imediat in dreapta e o masa? pe peretele cu baru? Daca da, erai chiar langa bluey, noi eram in dreapta cum intri, la fumatori , desi nu fumam nici unu.
Rico
faci stanga spre bar si in dreapta imediat eram eu. in fata mea era la masa un baiat si o fata
bambu
Baiatu era bluey. Nu stiu daca plecasesi, dar am trecut si l-am salutat si pe el, o gasca de 3, eu, Darian si Agatha.
Rico
voi ati plecat inaintea mea, ca nu mai erau masinile cand am ajuns eu in parcare. Aoleu bambu.....masina mea era fix langa a a ta.....nu mai sunteti pe faza Big Grin.gif
bambu
Pai imi lasasem geaca in masina si nu ma puteam gandi decat la ea de frig.
bluey
Pe tine te-a sunat prietena sa va gasiti dupa ce ai trecut pe langa ea.
Deci ce pretentii aveam sa ne vezi pe noi smile.gif
Darian
hmm si vroiam sa il intreb pe bambu asta nu e clio sport de la noi? smile.gif)
bambu
Sunt convins ca l-ai vazut si tu. Eu chiar te-am intrebat, dar nu m-ai auzit tongue.gif
Orlandel
CITAT(bogdan_wrc @ Jan 4 2010, 10:32 AM) *
Vazut orlandel pe 31 pe DN1, pe la Romanesti si dupa el, vazut CTR alb...facut flashuri, dar soferul are nevoie de ochelari.... smile.gif))

da da...si eu te-am vazut doar ca din scurt si nu am apucat sa te flashuiesc...
mergeam inspre munte...
salutari!
Rico
am pe luneta undeva sus in dreapta adresa site-ului, dar dehh de la gheata si zapada nu se vedea Tounge.gif
agh
@rico - daca nu ma insel mai erai cu un baiat @ ramayana biggrin.gif
Rico
da mai eram cu un baiat, hyundai accent-ul de langa masina ta
grecutzu2005
smile.gif daca vrei sa nu te observe nimeni mergi undercover ca mine tongue.gif
si eu m-am plimbat pe zonele astea din data de 31 si 04 smile.gif dar undercover laugh.gif
Versiunea Lo-Fi. Pentru a vedea versiunea completa cu mai multe informatii, te rog Apasati aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.