Ajutor - Cauta - Membrii - Calendar
Versiune Completa: Te-am vazut... te-am flash-uit
Forum HotHatches > HotHatches General > Te-am Vazut !
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Darian
Am mutat tot ce era OT, va rog sa ramanem pe subiect.
Sabin
L-am vazut si pe VAM, prieten bun, S4 340 de caluti.
Vlad_TNS
Astazi pe BSH parcat in fata unei cladiri de pe Expozitiei.
Alex
CITAT(Sabin @ Jan 13 2010, 03:05 PM) *
L-am vazut si pe VAM, prieten bun, S4 340 de caluti.


344 daca e stoc smile.gif

scuze pentru offtopic

on topic : vazut ieri mini jcw gp ... unic in romania, data viitoare poate ii zic sa intre pe forum smile.gif
Dr.Silviu
e stock VAM. Sigur sigur. Acuma e cu ambreiajul praf... Il are pe cel nou acasa in cutie smile.gif
grecutzu2005
vazut una bucata honda civic nu am apucat sa vad daca e type r sad.gif pe la obor pe acolo cu nr RRR

hehe pe cati o sa vad.
sunt camuflat iara tongue.gif si mi-au dat astia drumu pe strazile din bucuresti.
Lavinia
E type r, e vecinu meu smile.gif
agh
vazut azi in curtea de arges o corsa opc neagra a trecut vijelios biggrin.gif
grecutzu2005
vazut una bucata clio sport. si pe vali cu a lui mini biggrin.gif la IDM
Stefan
ZOK pe la 1.30 pe Magheru...
iovivali
CITAT(grecutzu2005 @ Jan 13 2010, 10:20 PM) *
vazut una bucata clio sport. si pe vali cu a lui mini biggrin.gif la IDM



Imi pare rau ca nu am mai putut sa stau la un pahar de vorba. Haling.gif
RRal
domnu` bluey..cam pe la ce ora va prezentati la locul de munca?azi pe la 12:30 nu erai..in schimb la 14:30..evident,parcat pe st.cel mare:p
bluey
de la 9 la 6 frumoasa domnisoara.
Dar azi am frecat duda de dimineata tongue.gif
Alex
RRal pe pod la pipera ... zgmotoasa masina smile.gif
RRal
ne grabeam la examen:p data viitoare va fii silentioasa tongue.gif
bluey
In seara asta la 8 Alex la mall vitan si rral si lumea biggrin.gif
RollerMAN
Ce veniti sa ma vizitati? laugh.gif
RRal
CITAT(bluey @ Jan 14 2010, 05:51 PM) *
In seara asta la 8 Alex la mall vitan si rral si lumea biggrin.gif

pfff..sa nu te recunosc asta seara mr tongue.gif mereu uiti de ernest smile.gif)
Alex
Type R alb in Victoriei pe la 22:30 smile.gif ... proprietarul lipsea

BYGmobilul ... la el pe strada cu noua suspensie
RollerMAN
Vazut orlando parcat pe calea dudesti azi la 18:00
Dr.Silviu
Vazu aseara foarte multa lume... Nici nu mai stiu cati/cine laugh.gif
Orlandel
CITAT(RollerMAN @ Jan 15 2010, 08:52 PM) *
Vazut orlando parcat pe calea dudesti azi la 18:00

dudesti?la tulip inn?
eu te-am vazut aseara pe la 22.30 la budapesta ai facut stanga biggrin.gif
vazut asta seara sabin,mircea,ruf in constitutiei si dupa la victoriei mircea,sabin,octav,zok biggrin.gif
48BYG
CITAT(Testosul @ Jan 12 2010, 08:40 AM) *
Vazut George BYG-ul ieri dupa amiaza la Mega Image in Pipera...salutari corespunzatoare. Man era cam murdara masina.



salut te-am vazut si eu ti-am dat flash si calxon smile.gif

da da era murdara dar pe urmatoarea strada intra la spalatorie tongue.gif

julyan86
Vazut profesoru' pe la straulesti , vira stanga spre baneasa shoping city si pe baiatul cu seatul leon FHO la numar biggrin.gif Salutari pe aici , ca eu eram undercover cu furia albastra DCI blink.gif
Stefan
Lavinia si Mircea in Constitutiei acum 1 ora si ceva tongue.gif
mirciulik86
Hraneam fetele tongue.gif
dragostan
Vazut Bogdan in seara asta pe dn1, pe la otopeni. Dar de flash-uit, el m-a flash-uit pe mine biggrin.gif Salutari!

eu eram cu un clio, honda e la doctor...
bogdan_wrc
Dragos..habar nu am avut smile.gif nu cred ca te-am salutat...cred ca-l injuram pe careva ca-mi tine fata laugh.gif ..ma grabeam cam rau.
mirciulik86
unde te grabeai Bogdan? Ca de sunat nu ai sunat ca vii. Suntem chit acum tongue.gif

Vazut Sabin ieri pe la Sala Polivalenta. Erai intrus acolo smile.gif)
bogdan_wrc
la si de la otopeni. nu e zona ta, deci nu suntem chit. tongue.gif
dragostan
CITAT(bogdan_wrc @ Jan 18 2010, 10:01 AM) *
Dragos..habar nu am avut smile.gif nu cred ca te-am salutat...cred ca-l injuram pe careva ca-mi tine fata laugh.gif ..ma grabeam cam rau.


pai nu...erai grabit tare si ne-ai dat la o parte pe mine si pe unu cu un s500 laugh.gif

ala dormea cu 90 la ora pe banda 2 si bineinteles ca nu s-ar fi dat el din fata unui clio...pe tine te-a vazut si mai ales AUZIT! biggrin.gif
Alex
astazi pe pod la baneasa am vazut un civic alb spre crem ... nu stiu daca era type R (n-am apucat sa vad), dar semana smile.gif
Lavinia
Alex, ti`am mutat postul fiindca e mai potrivit aici.
Nuanta de "alb" pe care ai vazut`o tu e foarte diferita de cea de pe masina lui Mircea...Albul de fabrica e mai mult un crem/alb-unt pe Civicurile 5D/3D, iar pe sedan iar e altfel smile.gif Am vazut si eu ieri nunatele astea una langa alta si parca arata mai bine un arctic white totusi.

On topic: sst azi pe la pranz la locul obisnuit si WAD aseara pe Stefan cel Mare (flash`uit) smile.gif
mirciulik86
Daca avea si jante albe, atunci era type-r
julyan86
Vazut azi pe la pranz pe domnul Darian cobora de pe podul grant ... care era atent la ceilalti participanti la trafic si nu a raspuns la flashuri , claxoane ... laugh.gif Salutari si pe aici biggrin.gif !!!
Darian
Hmm, nu te-am vazut, unde erai?
julyan86
CITAT(Darianst @ Jan 19 2010, 07:00 PM) *
Hmm, nu te-am vazut, unde erai?

Am intors in spatele in tau in fata la teatrul giulesti ... unde intoarce toata lumea spre carrefour orhideea laugh.gif
riptor
am vazut de vreo 2 ori prin zona dristor un megane R26 galben, PRB la numar. cineva cunoscut?
bambu
E un tip, Bogdan, nu e printre noi aici.
L-am vazut si eu pe Vusiman pe la Unirii pe la orele 20:00.
vusiman
Nu eram eu blush.gif Masina e la bro' ,mai repara una alta pe la ea. Se pare ca are succes la spoting pentru ca am mai fost "vazut" si nu oricum ci speeding ph34r.gif
Dr.Silviu
Vazut pe Antonio acu cateva minute pe Barbu Vacarescu... Dat flash-uri dar a reactionat (cred ca a reactionat) tarziu... Avea masina plina si cred ca era petrecere laugh.gif
julyan86
CITAT(Dr.Silviu @ Jan 20 2010, 12:17 AM) *
Vazut pe Antonio acu cateva minute pe Barbu Vacarescu... Dat flash-uri dar a reactionat (cred ca a reactionat) tarziu... Avea masina plina si cred ca era petrecere laugh.gif


Era cu verisoarele ... veneau de la Mc' laugh.gif
bogdan_wrc
CITAT(dragostan @ Jan 18 2010, 04:09 PM) *
pai nu...erai grabit tare si ne-ai dat la o parte pe mine si pe unu cu un s500 laugh.gif

ala dormea cu 90 la ora pe banda 2 si bineinteles ca nu s-ar fi dat el din fata unui clio...pe tine te-a vazut si mai ales AUZIT! biggrin.gif

ahh..d-abia asteptam sa se ia unu in gura cu mine la cat ma grabeam...n-ai vazut ce slalom faceam printre ei ? smile.gif)
ala cu s500 nu mi-ar fi pus probleme...dar cel mai amuzant e cand gasesti cate un X5 3.0d care crede ca ma alearga...fatza soferului e PRICELESS.

oricum m-am grabit degeaba ca avea avionul intarziere....dar prin parcarea de la otopeni cand urci...wow..demential e sentimentul/soundul cand accelerez tare. am iesit din parcare se uitau toti taximetristii catre gaura de iesire smile.gif))


deci OT: m-am vazut/auzit pe mine prin tunel laugh.gif
razvan
CITAT(Alex @ Jan 19 2010, 04:46 PM) *
astazi pe pod la baneasa am vazut un civic alb spre crem ... nu stiu daca era type R (n-am apucat sa vad), dar semana smile.gif

Cred ca eram eu...civic 5d nu type R.Alb cu perla aurie. wink.gif
Alex
se poate smile.gif
RRal
domnu` bluey azi pe la locul de munca..tongue.gif
PCA
I-am vazut pe mirciulik si pe PRK ieri pe skype, n-aveau stickere. Salut biggrin.gif
agh
vazut azi primul Golf R alb in piata victoriei cu numere rosii de ilfov biggrin.gif arata genial
Orlandel
vazut lavinia aseara pe la ora 22.30 pe la ikea,pleca biggrin.gif
nu eram cu masina mea biggrin.gif
riptor
CITAT(agh @ Jan 22 2010, 06:14 PM) *
vazut azi primul Golf R alb in piata victoriei cu numere rosii de ilfov biggrin.gif arata genial


normal ca alb trebuia sa fie!
moda asta....
Versiunea Lo-Fi. Pentru a vedea versiunea completa cu mai multe informatii, te rog Apasati aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.