Ajutor - Cauta - Membrii - Calendar
Versiune Completa: Te-am vazut... te-am flash-uit
Forum HotHatches > HotHatches General > Te-am Vazut !
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
BSH
Lasa`i ma in pace ce ai cu ei ? Au si ei frigidere...zii merci ca nu era Daewoo laugh.gif
mirciulik86
Ruf la princess. Am gasit imediat loc de parcare tongue.gif
robi_zet
Vazut ieri BSH printre blocuri pe la munci biggrin.gif
BSH
Acasa biggrin.gif Dadeam cumva suturi la zapada ? smile.gif))
robi_zet
Nu, era doar masina biggrin.gif
mirciulik86
Zok la pbn tongue.gif
octav
Vazut ieri prin Drumul Taberei CTR-ul lui mirciulik... BTW, arata bestial masina coborata.
Si tot prin Drumul Taberei am admirat noul Golf R, alb cu numere rosii.
Stefan
Iulian in Victoriei...oprit, stat de vorba, frig, plecat! smile.gif
julyan86
laugh.gif
Lavinia
BYG pe Rosetti in seara asta:)
Tudy
Sabin cu al sau JTJ, azi pe la 4:15, pe splai la intersectia cu Sos. Cotroceni... biggrin.gif
Sabin
El era Salutare barosane
Alex
vazut zok parcat pe la PBN
Alex
bluey la flamingo ... fara spoilere smile.gif
bambu
Intalnit Alex in seara asta, dar cu treaba.
Alex
data viitoare fara treaba smile.gif
Alex
Sabin pe pod la Pipera x2
Orlandel
vazut c6t9 astazi pe la 14 pe la posta puisor...mi-a sarit in ochi stickeru cu nurbungring biggrin.gif
Sabin
tongue.gif Alex vezi tot , auzi tot .
riptor
vazut audi s3 (cel cu motor 1,8T) negru, rollbar, XBR la numar. cineva cunoscut?
Alex
il stiu eu smile.gif

nu cred ca intra pe forum
Darian
Vazut astazi CZ3 pa lujerului tongue.gif si prin cotroceni un coleg cred de pe forum Golf V GTI alb scz ca nu stiu cine era ca nu am apucat sa vad bine soferul, dar a facut cu flashurile.
Alex
vazut in aviatiei type R alb (vopsit, din fabrica) .... B ** CTR, e acelasi pe care il vazusem si pe pod la baneasa si s-a spus ca nu ar fi type R wink.gif
mirciulik86
CITAT(Lavinia @ Jan 19 2010, 05:09 PM) *
Nuanta de "alb" pe care ai vazut`o tu e foarte diferita de cea de pe masina lui Mircea...Albul de fabrica e mai mult un crem/alb-unt pe Civicurile 5D/3D, iar pe sedan iar e altfel smile.gif Am vazut si eu ieri nunatele astea una langa alta si parca arata mai bine un arctic white totusi.



CITAT(mirciulik86 @ Jan 19 2010, 06:02 PM) *
Daca avea si jante albe, atunci era type-r



CITAT(razvan @ Jan 20 2010, 09:30 PM) *
Cred ca eram eu...civic 5d nu type R.Alb cu perla aurie.



B-55-CTR daca nu ma insel. Cine a zis ca nu ar fi type-r? Razvan a zis ca presupune ca el ar fi fost... smile.gif

Silviu azi in mall baneasa. Sa dai o bere ca ti-am gasit loc de parcare tongue.gif
julyan86
Si eu te-am vazut pe tine mircea cand ieseai din parcarea subterana de la carrefour laugh.gif
Alex
din nou golful R ... prin aviatiei
Orlandel
vazut mircea pe la 11.45 la int dintre 13 sept si trafic greu biggrin.gif
BSH
Ieri la universitate Civic Mircea-R alb cool.gif
Danyutz
Va dati seama dupa intalnirea de primavara, ce-o sa se umple aici de care pe care a zarit?
bambu
off: laugh.gif dupa intalnirea de primavara o sa fim prea ocupati sa povestim tepele luate/date, betiile si amintirile de dupa si sa urcam poze si filme pentru absentii care se incapataneaza plecand de la ideea ca "nu cunosc pe nimeni" sau din varii motive nu vor veni.
Danyutz
Tot off: la fel m-am gandit si eu, nu cunosc pe nimeni .. asa ca i-am propus la Bebe smile.gif
bogdan_wrc
JTJ vineri noaptea..undeva langa un PETROM (nu stiu exact..ca m-a dus taxiul pe niste stradute ..si nu aveam GPSul activat) si zgb, grecu, achim, michael smile.gif) vineri noaptea...toooata noaptea tongue.gif
Alex
ai fost la insomnia ?smile.gif
bluey
Eu am descoperit locuinta Profesorului biggrin.gif
Sinistra parcarea aia pe straduta domnule smile.gif
Cred ca m-as imbolnavi de nervi sa imi las masina asa.
bogdan_wrc
alex, da. am stat la masa cu michael. langa masa lui alex strumfu, meme, bbm..

am vazut ca apari in poze dar pe acolo nu te-am vazut.
Alex
noi aveam primele 2 mese pe stanga cum intrai smile.gif
data viitoare vorbim inainte tongue.gif
Lavinia
Busted Vlad_TNS care a primit prioritate pe str Dornei just right now de la un GTC gri smile.gif
87DRN
Vazut azi in Poiana la Ruia megane rs PH 23 BLK...frumos,mi-au sarit in ochi perforatele;)
bambu
Este Ronnie.
mirciulik86
Agatha prin Crangasi pe la 17.00. Te cam grabeai. tongue.gif
bambu
Am vazut si eu masina lui Riptor azi pe langa blocul lui.
mirciulik86
Vazut George in spatele blocului meu, tragea un type-r alb biggrin.gif
Profesoru
Vazut azi pe la 10 dimineata pe Bluey , la Spitalul Colentina, pana la urma a gasit loc de parcare la Flamingo , in fata usii , si BTW Bluey daca zici de amaraciunea aia de aleea care da in strada Ghiocei acolo o las caand sunt la munca eu stau in Titan langa lac , la mine acasa e gigea wink.gif PS mama cum suna masina ta , imi place
bluey
Te invit sa o lasi langa a mea in fata magazinului.
Sigur e mai la adapost acolo.
agh
văzut Rico la ora 17:30 pe compozitorilor;p
Orlandel
in seara asta pe magheru pe la 22.15 kml cu alfa?sau mi s-a parut?
Rico
agi o sa iti dau o dunga de pe mine, ca prea esti tu asa stealth!
b89kml
nu stiu ora exacta, dar am bantuit pana pe la 12
razvan
Vazut pe mirciulik ieri pe la ASE, de fapt intai auzit apoi vazut....frumoasa masinuta si suparat mai suna Applause.gif ...eu eram pe jos.. rolleyes.gif
agh
alergat cu o mazda mps neagra:p (nu am apucat să văd nru de inmatriculare) pe strada roma pe la 14:30,hello!
Versiunea Lo-Fi. Pentru a vedea versiunea completa cu mai multe informatii, te rog Apasati aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.