Ajutor - Cauta - Membrii - Calendar
Versiune Completa: Te-am vazut... te-am flash-uit
Forum HotHatches > HotHatches General > Te-am Vazut !
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
bambu
Si a reusit sa se tina dupa tine?
agh
eram cu fordu..tongue.gif nu avea unde sa.i dea mai mult că eram pe o straduta plina de speedbumpere,canale si gropi:))
bambu
Stiu Roma..
Alex
offtopic : pe roma e un singur speedbumper smile.gif
agh
off-topic: nici ala nu prea mai e:D u get the point..
Orlandel
vazut ieri bbk pe 13 septembrie pe la ora 13.30 biggrin.gif
julyan86
Acum 2 zile un ford focus jeans edition IF 88 C R S iesea din Metro Baneasa !!! Il stie cineva ???
Rico
bau!
octav_m
vazut agh in victoriei...insa proprietara nu tongue.gif
agh
hehe biggrin.gif acum 20 de min un focus st albastru cu nr de leasing B xxxxx in victoriei biggrin.gif
bambu
CITAT(Rico @ Feb 14 2010, 04:54 PM) *
bau!

Ce cautai in fundu' ei?! unsure.gif
Rico
such an indescreet question wacko.gif Dont Do It.gif
RollerMAN
Vazut mirciulik si antonio intr-un cayenne care nu prea tragea laugh.gif
BSH
OLEEEEEEEEE ! hai cu haosu` phaalalilaaaa.

Eeee, fiind in spate nu se mai facea curent si atunci evacuarea ramanea calda si masina tragea mai bine. De aia era in spate. Totusi nu inteleg de ce nu erau spate in spate smile.gif)))))))
agh
buna asta happy.gif
mirciulik86
CITAT(RollerMAN @ Feb 15 2010, 02:42 AM) *
Vazut mirciulik si antonio intr-un cayenne care nu prea tragea laugh.gif


Tragea tragea... ..multa benzina si degeaba smile.gif)
Stefan
Sabinush la Unirii...pai bine ma, bagi statusuri d-alea la deruta ca te pregatesti de somn, nu stiu ce, si iesi in oras? biggrin.gif laugh.gif
Sabin
Duceam pe cineva acasa scump tongue.gif hihi
agh
masina cătălinei in crângasi:P la ~13:30
RollerMAN
Cine e catalina?
bambu
Catalyna, leon 1P negru
RollerMAN
ah...ups... Blushing.gif
mirciulik86
Roby ieri prin Popesti-Leordeni. Ce gropi aveti pe acolo....
julyan86
Aseara BR XX FIT parca ... galben sirius ... sasiu cup ... cred ca r26 tongue.gif
BSH
Da, e fosta masina a lui Dani din braila...e la firma la mine acum, o are un tip cam ciudat (in sensul ca am vazut alaltaieri o faza cand pleaca omu din parcare cu motor turat tot ce trebe si cand iese pe expozitiei ghici ce....30 la ora...nu l`am vazut odata sa se dea putin la ea, ma rog, nu judec omu acum)
julyan86
Mergea destul de tare cand a trecut pe langa mine ... sau poate era senzatia ca trecea in sens invers laugh.gif
robi_zet
CITAT(mirciulik86 @ Feb 19 2010, 05:28 PM) *
Roby ieri prin Popesti-Leordeni. Ce gropi aveti pe acolo....

Frumoase nu? trebuia sa ramai in spatele meu le-am invatat pe toate tongue.gif
riptor
CITAT(julyan86 @ Feb 19 2010, 06:31 PM) *
Aseara BR XX FIT parca ... galben sirius ... sasiu cup ... cred ca r26 tongue.gif


la vremea aia galbenul sirius a fost doar pe r26, acum il poti avea si la modelele de baza renaultsport
mirciulik86
CITAT(robi_zet @ Feb 19 2010, 07:54 PM) *
Frumoase nu? trebuia sa ramai in spatele meu le-am invatat pe toate tongue.gif


Avand in vedere ca eram cu Chrysler-ul imi permiteam sa mai iau 2-3 gropi tongue.gif
Orlandel
vazut darian la intalnirea ford in piata constitutiei smile.gif
Alex
Sabin ieri pe magheru ... dry.gif
Sabin
De ce cu fatza de supi? sad.gif
bambu
Cred ca Teddy a intrat azi pe strada mea infundata, zona Titan, a inotrs si si-a vazut de drum.
Darky
vazut si alergat azi un corsa opc negru pe valea oltului B78GWV ... cineva de pe aici?
off: eu eram undercover ... cu un passat ... sincer nu m-as fi riscat pe pitesti - rm. valcea cu aia mica ... drumul este mai mult decat jalnic
pe dealul negru chiar am atins cu burta de pamant prin niste cratere care nu aveam pe unde sa le evit din cauza traficului sad.gif
Darian
OT: Nu mai mergeti pe Dealul Negru curand, puteti sa iesiti pe Curtea de Arges. La intrare in Pitesti cum veniti din Buc urcati pe deasupra pasajului si faceti dreapta la sensul giratoriu. Nu e senzational drumul nu sunt gropi.
bambu
Am vazut in seara asta cu jumate din membrii activi ai forumului, in ordine cronologica: Mircea, Agatha, Maryusdaniel, Sufletel (doar masina pe la Eroiler), Antoniu, Octav_M, ZOK, Sabin.
RollerMAN
Am vazut si eu masina lui sufletzel in seara asta pe la eroilor smile.gif
Alex
RRal pe Sos. Pipera in coloana (pana maine cred ca ajungi pe Barbu Vacarescu tongue.gif)

Suhoi la PBN ... parcat ... smile.gif Alex, daca ai nevoie de ceva ... imi zici tongue.gif
Alex
masina lui octav ieri pe la 22:30 in Victoriei
Aureg88
CITAT(agh @ Feb 15 2010, 12:38 AM) *
hehe biggrin.gif acum 20 de min un focus st albastru cu nr de leasing B xxxxx in victoriei biggrin.gif


Ala cu ST albastru eram eu biggrin.gif ...scz ca rasp acum...dar acum am descoperit topicul acesta tongue.gif
bambu
Daca esti nonfacelift te-am vazut si eu de cateva ori, dar nu mai stiu locatiile.
Aureg88
Da...model 2007 Albastru..2 usi ...numere de leasing Big Grin.gif . Am sa fac topic cu masina cand o sa reusesc sa fac si eu niste poze... tongue.gif
RRal
bluey la munci pe la 11:30,si un cooper works jwc pe la 12 la timpuri noi tongue.gif
octav_m
vazut un golf r albastru pe 1mai...poate un viitor membru? biggrin.gif
Alex
l-am vazut si eu mai devreme la pbn smile.gif
Sufletzel
Bambu,Roller acolo parchez ca stau langa Kfc tongue.gif
Aseara l-am vazut pe Mircea pe langa Academie
agh
seat fr negru b57 nrh pe calea victoriei la 19:22,urât se circulă bară la bară:(
SeaWOLF
Un beetle albastru cu HOT la numar - e de pe aici?
Alex
orlando pe magheru ... salut aici ca pe acolo nu prea am apucat Buh Bye.gif
Sabin
Da doar pe Orlando ca pe restul nu ii bagi in seama.
Versiunea Lo-Fi. Pentru a vedea versiunea completa cu mai multe informatii, te rog Apasati aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.