Carburanti si Fluide - Forum HotHatches
Random logo image... Refresh for more!

Bine ai venit vizitatorule. Te rugam sa alegi una din optiunile de mai jos:
( AUTENTIFICARE | INREGISTRARE )


Collapse

> Forum HotHatches Information

Latest News And Announcements!
Latest News
Avem stickere facute, gasiti la Bambu!
Gasiti mai multe detalii despre stickere Hot Hatches aici!
Daca aveti probleme cu inregistrarea , dati un mail la iancu_florin2005@yahoo.com!
Announcements
Pentru a afisa un film de pe youtube trebuie sa dati click pe "Adauga:YouTube" care e in stanga jos,iar in text puneti tot ce vine dupa "v=" in link.
Daca un post nu este acolo unde il stiati inseamna ca era offtopic si este in Chat room HotHatches
Carburanti si Fluide
Bebe
mesaj May 16 2009, 12:17 PM
Trimis la #201


Stage 5
*****

Grup: Senior Member
Postari: 590
Inregistrat pe: 15-May 09
Din: Arad
Membrul Nr.: 20
Masina Personala:Seat Leon Cupra



CITAT
Va propun sa discutam aici despre cel mai bun carburant, ulei de motor, lichid de frane s.a.


Legat si de benzina, bagati cel putin Petrom 99. Eu personal recomand OMV Carrera 100 sau ROMPETROL ALTO 101! Aceasta din urma, mi se pare peste cea OMV (ei spun cifra octanica minim 100) cu toate ca eu inainte nu aveam deloc incredere in Rompetrol


--------------------
'09 Seat Leon Cupra 2.0 TFSI REVO Technik 2+
'06 Peugeot 206 1.4HDI
Go to the top of the page
 
+Quote Post

mesaje in acest topic
- Bebe   Carburanti si Fluide   May 16 2009, 12:17 PM
- - Nicky   Mituc, nu stiu cat de usor alterabile sunt opiniil...   Nov 7 2010, 11:54 AM
- - rex   CITAT(Nicky @ Nov 7 2010, 10:54 AM) Mituc...   Nov 7 2010, 12:30 PM
- - Rius   Sunt multi factori care influenteaza calitatea car...   Nov 8 2010, 09:51 AM
|- - Mituc   CITAT(Rius @ Nov 8 2010, 08:51 AM) Ca exp...   Nov 8 2010, 03:39 PM
- - Mituc   CITATSoferii din toate cele 27 de state membre ale...   Nov 12 2010, 08:15 AM
- - Profesoru   Eu deja trebuie sa ma gandesc la vanzare ....sunt...   Nov 12 2010, 09:01 AM
- - Rius   La ce se refera mai exact "compatibilitatea...   Nov 12 2010, 09:53 AM
|- - Mituc   CITAT(Rius @ Nov 12 2010, 08:53 AM) La ce...   Nov 12 2010, 10:25 AM
- - bambu   Ei zic ca se va gasi la pompe si benzina E5 pana c...   Nov 12 2010, 09:58 AM
- - bluey   Pentru mine numai vesti bune Biodieselul are cifr...   Nov 12 2010, 11:40 AM
|- - Mituc   CITAT(bluey @ Nov 12 2010, 10:40 AM) Biod...   Nov 12 2010, 12:25 PM
- - Nicky   Tabel compatibilitati atasat. PS Nu cred ca va fi ...   Nov 12 2010, 12:15 PM
- - Mituc   pai link-ul catre acest pdf era in post-ul initial   Nov 12 2010, 12:23 PM
- - bluey   Bine Mituc nu o sa ma uit in rezervor cand bag com...   Nov 12 2010, 12:36 PM
|- - Relu   CITAT(bluey @ Nov 12 2010, 11:36 AM) .......   Nov 12 2010, 12:42 PM
- - bluey   ))) Domnu Relu mai ai acel automobil care inevitab...   Nov 12 2010, 12:54 PM
- - Relu   WRX-ul si cu el oprit haleste mai mult ! ...   Nov 12 2010, 01:02 PM
- - Mituc   Incadrarea la normele de poluare nu va fi influent...   Nov 12 2010, 02:34 PM
- - Rius   La diesel e mai bine...se incinge mai tare teracot...   Nov 12 2010, 03:52 PM
- - bluey   Motorica mai merge cu 35 la baieti Tot maxim 5 in...   May 1 2011, 10:35 AM
- - Mituc   Nu se aguta nimeni, doar era putin melancolic. Ia...   May 2 2011, 03:29 PM
- - Mituc   Fie ulei de motor sau transmisie... un lucru am de...   Jul 1 2012, 12:14 AM
- - scociu   Ai idee care e diferenta intre CFS si CFS NT? De v...   Jul 1 2012, 09:15 AM
- - Mituc   In viata reala nu pot spune diferenta dintre CFS N...   Jul 2 2012, 06:23 PM
- - Mituc   Am deja 3 schimburi cu cfs nt. La iarna (la sfirsi...   Oct 11 2012, 08:18 PM
- - Mituc   http://www.chemicalcompany.bizoo.ro/vanzar...-uz-n...   Oct 11 2012, 08:58 PM
- - bambu   Si eu as vrea sa mai incerc si alt ulei, Total qua...   Oct 11 2012, 09:54 PM
- - Mituc   Mi se pare bun total-ul, da. Iarna voi lasa miller...   Oct 11 2012, 10:09 PM
- - codrut   A modificat motul uleiul din gama 300V. Ei spun ca...   Oct 13 2012, 01:40 PM
- - bambu   De unde comanzi totalul? eu am gasti si la la 4l s...   Oct 13 2012, 09:18 PM
- - Mituc   Eu ca sa fiu sigur am comandat uleiul total de la ...   Oct 13 2012, 10:08 PM
- - bambu   Ok, multam!   Oct 14 2012, 10:40 AM
- - Chuckie   Bambu la NorAuto am vazut ca aveau...si dinc ate s...   Oct 14 2012, 11:02 AM
- - Mituc   A testat cineva gazul EfixS 98 de la rompetrol? La...   Nov 25 2012, 02:42 AM
- - SEBASTIAN   Da a fost testata de curand si rezultatul a fost c...   Feb 3 2013, 08:44 AM
- - adyp2003   Am pus eu efix 98 si nu voi mai trece pe la rompet...   Feb 18 2013, 12:19 AM
- - RollerMAN   Si eu am fost nevoit sa trec la efix 98 multumita ...   Feb 18 2013, 11:35 AM
- - Mituc   MOL Evo s-a stricat acum 3-4 ani. Deci cit de imb...   Feb 18 2013, 04:25 PM
- - RollerMAN   omv...hmm o sa incerc dar am o parere destul de pr...   Feb 18 2013, 06:24 PM
- - Mituc   De ce discutam pe hothatches.ro (deci nu carutedeb...   Feb 18 2013, 07:10 PM
- - RollerMAN   era o paranteza referitoare la calitatea benzinari...   Feb 18 2013, 10:28 PM
- - Mituc   Intr-adevar, insa atunci cind de plimbi de la A la...   Feb 18 2013, 11:03 PM
- - BSH   Eu folosesc rompetrol 95 si porneste chiar si pe g...   Feb 20 2013, 04:37 PM
- - DeN1grator   Si eu tot 95 pun, rar mai pun OMV100 sau altceva, ...   Feb 20 2013, 06:39 PM
- - Mituc   CITAT(BSH @ Feb 20 2013, 03:37 PM) Eu fol...   Feb 20 2013, 09:14 PM
3 Pagini V  < 1 2 3


Reply to this topicStart new topic
1 Utilizator(i) vizualizeaza acest topic (1 Vizitatori si 0 Utilizatori ascunsi)
0 Membrii:

 

Versiunea Lo-Fi Astazi este: 25th June 2026 - 01:20 PM