Ajutor - Cauta - Membrii - Calendar
Versiune Completa: Te-am vazut... te-am flash-uit
Forum HotHatches > HotHatches General > Te-am Vazut !
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Sabin
Propun sa mentionam aici care pe unde ne-am intalnit intamplator si poate reusim sa aducem si membrii noi asa.
Sabin
Vazut astazi pe Virtutii Impreza STI negru. Superb.

Apoi la spalatorie m-am intalnit cu posesorul. L-am invitat pe hothatches.ro smile.gif
Darian
Ieri seara pe la 22 la Gara de Nord am vazut un Megane RS albastru cu UJU (parca) la numar. E cineva de aici?
ronnie
vazut muulte-muuuulte hothatches la tulcea azi. sper ca o parte se vor inscrie pe forum smile.gif
Darian
Aseara la Academie multe Renaulturi printre care si un Clio R27 galben. L-am vazut cand a plecat. E cineva de aici?

Si tot aseara a trecut pe acolo si un Type R negru
octav
Eu eram cu R27, era un meeting de clio-uri. wink.gif
Am vazut si St-ul tau si un Fiesta ST, dar mi-era cam jena sa vin sa ma bag in seama cu voi. smile.gif
Darian
Esti culmea frate. Eu nu te-am vazut trebuia sa zici ceva, era si antonio74 tot de aici.


LE: cam in fiecare seara sunt acolo, si in seara asta dau o fuga.
Darian
Traiasca domnul admin Sabin. Ti-am vazut masinutza azi pe Iuliu Maniu vis a vis de Cora. Era parcata. biggrin.gif

Era cam 11 AM.
Sabin
Jucam la Loto smile.gif, pacat ca nu te-am prins .
Darian
Daca stiam ca nu stai opream. sad.gif

Vezi, daca iti ies numerele faci o cinste ca ti-am purtat noroc. tongue.gif
Frank SF
CITAT(Darianst @ May 24 2009, 12:01 PM) *
Daca stiam ca nu stai opream. sad.gif

Vezi, daca iti ies numerele faci o cinste ca ti-am purtat noroc. tongue.gif


Sabine, daca iti ies numerele pt ce dai comanda, un R26.R sau Megane III RS ? smile.gif
Sabin
Din pacate am avut doar 2 numere sad.gif. Imi luam Zonda ! smile.gif
Sorry de offtopic.
antonio74
CITAT(octav @ May 22 2009, 06:29 PM) *
Eu eram cu R27, era un meeting de clio-uri. wink.gif
Am vazut si St-ul tau si un Fiesta ST, dar mi-era cam jena sa vin sa ma bag in seama cu voi. smile.gif


vorba lui Darian , esti culmea smile.gif) , de ce sa iti fie jena ? data viitoare vin si eu cu Renault Kangoo 4x4 poate asa nu o sa ne mai fie jena sa ne vedem smile.gif)
Darian
CITAT(Sabin @ May 25 2009, 12:13 AM) *
Imi luam Zonda ! smile.gif


Si eu daca luam banii imi cumparam Reventon biggrin.gif Sa ne fi vazut atunci linutze prin Bucuresti Zonda F vs Reventon
bogdan_wrc
am vazut azi noapte un Megane RS pe Stefan cel mare. Intai il vasuzem mergand si dupa 10 min avea o masina lipita de bara din spate sad.gif sper ca nu era ceva grav...
mirciulik86
si eu tot aseara prin piata victoriei un megane rs galben urcat pe platforma.. avea niste tarana in roata stanga fata...
Sabin
Megane-ul RS cel rosu este a lui Razz , moderatorul Clubului RS, este si aici cu noi. Din pacate un sofer incepator a incurcat pedalele si a accelerat , in loc de frana. Spatele destul de avariat, plus suspensia spate cu probleme, bara fatza avariata. ( De la lovitura a lovit si masina din fatza).
Multa bafta Razz!
razZzor
Din pacate e cam grav. Omul a incurcat pedalele si a intrat in mine fara frana la vreo 50 km/h. Daca mi se intampla altfel poate nu eram asa suparat dar pur si simplu stateam la semafor si m-am trezit cu el in portbagaj. Saptamana viitoare intra in service pentru "recuperare" si sper sa ne vedem pe strazi cat mai curand.
antonio74
vad in fiecare zi dupa ora 18 pe ruta Corbeanca - Mogosoaia -Buftea un RENAULT M RS GALBEN condus de o domnisoara , e cineva de pe aici ? huh.gif
ronnie
n-avem sad.gif . nu inca smile.gif . poate reusesti, Razvan, sa vorbesti cu ea sau macar sa afle de HH biggrin.gif

ps. ai vazut cumva nr masinii?
Chuckie
galben sau portocaliu?
antonio74
e ceva de genul GWM , dar cu prima ocazie o opresc si ii spun smile.gif ...sper sa nu ma alerge , ca nu fac fata huh.gif
bambu
Fiesta ST din Otopeni e de la noi? Antonio? am vazut-o ieri dimineata pe trotuar la DN1
Darian
El este. Locreaza la MOMO si acolo e sediul wink.gif
antonio74
eu sunt cu Fiesta , azi am mai vazut un Megane RS la Prisma , in 4 usi de culoare rosie smile.gif
zap
Un Megane RS albastru cu JR... azi pe la 14:30 pe Mihai Bravu, nu stiu daca a calcat-o cand m-a vazut insa eu tocmai taiam o linie continua sa ma intorc si nu i-am onorat gestul smile.gif
rocsana_cs
Ronnie, presupun ca tu m-ai "agatat" azi in trafic si mi-ai dat invitatia. Eram pe bulevardul Unirii. Mersi pentru invitatie.
ronnie
Guilty as charged smile.gif Sper sa ne faci si o prezentare cu bijuteria ta neagra.
octav_m
vazut azi pe Zap parcat in Baneasa biggrin.gif
bambu
Si uite cu sotiile/sotii mai afla pe unde hoinarim. Aveti grija sa nu specificati ca l-ati vazut cu o tip(a) bruneta in dreapta a dam de belea smile.gif)
octav_m
oups rolleyes.gif
bogdan_wrc
si mai bine nu specificati fix ora si locatia...decat asa..."vazut in zona"... wink.gif
ronnie
bai, ce-i cu o/t asta aici biggrin.gif ? nu s-a mai vazut nimeni cu nimeni recent?

ps. vazut ieri spatele apetisant al unui R26 galben care a facut stanga de pe Calea Grivitei pe b-dul Ion Mihalache in jur de 19 si ceva. careva cunoscut?
mirciulik86
CITAT(octav_m @ Jun 19 2009, 12:06 AM) *
vazut azi pe Zap parcat in Baneasa biggrin.gif


off-topic: urat parasolar smile.gif)
ssst
Vazut vineri noaptea Megane RS negru cu un mare sticker pe spate 'hothatches.ro'.Da' nu pot spune unde anume smile.gif
Ciosmi
Vazut azi un Orange ST pe la 1 dimineata,cred ca mister ssst era biggrin.gif. Avea un mic sticker "superchips" si un "mare" parasolar huh.gif
A da...si pe ronnie vineri seara biggrin.gif
robi_zet
Vazut ieri un Megane RS pe Blv. Ferdinad 1
Sabin
Vazut ieri seara pe Magheru un Vw Scirocco alb tongue.gif , apoi vineri seara Ronnie pe Magheru .

Important: Vazut un R26R in Bucuresti biggrin.gif
ssst
vazut o gramada de masini de pe forum,duminica pe la 20:30 in piata constitutiei laugh.gif
bambu
CITAT(robi_zet @ Jun 21 2009, 01:18 PM) *
Vazut ieri un Megane RS pe Blv. Ferdinad 1

Posibil eu
bambu
CITAT(ssst @ Jun 22 2009, 03:55 AM) *
vazut o gramada de masini de pe forum,duminica pe la 20:30 in piata constitutiei laugh.gif

smile.gif) si mie mi s-a parut
ssst
Vazut,flashuit,salutat pe Sabin cu al lui RS,luni noaptea pe Bdul.Unirii. Dar nu spun cu cine era in masina laugh.gif
octav_m
vazut iar pe Zap....dar de data asta la Universitate biggrin.gif
Sabin
Vazut ssst , Ford Focus ST frumos . Aseara si Luni seara. smile.gif
bambu
Cred ca am vazut-o pe dafy pe mosilor, daca masina e neagra. Avea numarul ceva de genul B..dfy si m-am gandit ca o fi ea.
mirciulik86
sabin la semafor in piata victoriei pe la 00.00
Sabin
Prietene tu erai tongue.gif .
Maxy
Sabin pe magheru biggrin.gif
Sabin
Maxy pe Magheru smile.gif hai noroc smile.gif
SpdR
Grecu @ Wizards biggrin.gif
Versiunea Lo-Fi. Pentru a vedea versiunea completa cu mai multe informatii, te rog Apasati aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.